אירועי סולידריות למען משפחות הנחטפים – WZO

אירועי סולידריות למען משפחות הנחטפים

קונצרט תרומה לעמותה: הביאו אותם הביתה עכשיו המוזיקאי הישראלי אורן אתקין, יחד עם מוזיקאים ברזילאים, קיים קונצרט ג'אז ביום שלישי, ה-12 בדצמבר 2023, שכל ההכנסות ממנו תרומו לארגון התומך במשפחות של אנשים שנחטפו. משלחת של קרובי חטופים ביקרה בברזיל במהלך שבוע ה-11 בדצמבר 2023. להם היה סדר יום משמעותי בברזיליה. הם השתתפו במושב בסנאט שם […]

קונצרט תרומה לעמותה: הביאו אותם הביתה עכשיו
המוזיקאי הישראלי אורן אתקין, יחד עם מוזיקאים ברזילאים, קיים קונצרט ג'אז ביום שלישי, ה-12 בדצמבר 2023, שכל ההכנסות ממנו תרומו לארגון התומך במשפחות של אנשים שנחטפו.

משלחת של קרובי חטופים ביקרה בברזיל במהלך שבוע ה-11 בדצמבר 2023. להם היה סדר יום משמעותי בברזיליה. הם השתתפו במושב בסנאט שם יכלו לדבר ולבקש את עזרתה של ברזיל בהחזרת בני משפחותיהם. הם גם נפגשו עם שגריר ישראל בברזיל, דניאל זונשיין. כמו כן, היה ארוחת בוקר עם נציגי הקהילה היהודית, שם הייתה לי ההזדמנות, כנציג מחלקת עידוד העלייה של ההסתדרות הציונית העולמית, לחבק אותם אישית ולהביע את תמיכתנו הבלתי מותנית.

פעולות למען החזרת חטופים: בברזיליה, בירת ברזיל, במשך שבוע, קו אוטובוס יציג תמונות של אנשים שעדיין נחטפו.

פרויקט אני נשאר
ב-12 בדצמבר 2023, שיתפנו ברשתות החברתיות שלנו את העדות של דניז וסרמן, שבה היא מספרת למה היא החליטה לחיות בישראל, אפילו בזמנים קשים. הווידאו הזה הוא חלק מפרויקט אני נשאר, שלווה אותנו במהלך המלחמה ושמטרתו לחזק את הקשר עם מדינת ישראל דרך סיפוריהם של האנשים שחיים בה.

19 דצמ 2023
1 דקות קריאה
239
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

יום העצמאות באולפן אליעזר מקס בריו דה ז'נירו ברזיל

יום העצמאות באולפן אליעזר מקס בריו דה ז'נירו ברזיל

האולפן נפתח בשיאה של תקופה המגיפה בפברואר 2021 ועד היום כל הפעילות בו נעשתה אך ורק בזום.
שנת הלימודים הסתיימה, מתכוננים לשנה חדשה

שנת הלימודים הסתיימה, מתכוננים לשנה חדשה

בין הימים 22 ל-24 בדצמבר 2019 התקיימה השתלמות המורים המלמדים באולפנים של המחלקה לעידוד העלייה בארגנטינה, צ'ילה ואורוגוואי.
מצפינים לקו המשווה

מצפינים לקו המשווה

עובדה: במחציתו הדרומי של כדור הארץ הצפון הוא האזור החם ביותר.