לא יפחידונו! – WZO

לא יפחידונו!

למרות המצב הקשה והעוצר הכפוי על כולנו, ממשיכה המחלקה לעידוד עלייה בהסתדרות הציונית העולמית, בשת"פ עם חברת אופק ישראלי, להציע פעילות עשירה ומגוונת. במסגרת זו עברו כל האולפנים לפעול בצורה מקוונת וממשיכה גם הפעילות של שלושת המועדונים לעברית וכן הרצאות בנושאים שונים. במסגרת מועדון העברית SOCIAL CLUB שלנו הפועל בעיר מרסיי, קיימנו אתמול מפגש רב […]

למרות המצב הקשה והעוצר הכפוי על כולנו, ממשיכה המחלקה לעידוד עלייה בהסתדרות הציונית העולמית, בשת"פ עם חברת אופק ישראלי, להציע פעילות עשירה ומגוונת. במסגרת זו עברו כל האולפנים לפעול בצורה מקוונת וממשיכה גם הפעילות של שלושת המועדונים לעברית וכן הרצאות בנושאים שונים.

במסגרת מועדון העברית SOCIAL CLUB שלנו הפועל בעיר מרסיי, קיימנו אתמול מפגש רב משתתפים סביב השף רוברט, בעצמו תלמיד באולפן בעיר הדרומית אקס אן פרובנאס.

השף הסביר והדגים לכ 90 משתתפים כיצד להכין דג בקלה על גרטין תפוחי אדמה והתלמידים עקבו אחריו באמצעות מתכון כתוב בעברית, אשר קיבלו מבעוד מועד.

את האירוע המוצלח הנחתה בעברית ובכישרון רב, המורה איריס פטל.

בתקווה לראותכם עמנו באירועים הבאים !

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג קוריטני: "אני חוזרת ואומרת: עוד לא קם, אין עוד כוח בעולם אשר ירתיע אותנו מפועלנו למען עידוד עלייה. כל עוד מנוע מאתנו לחזור לעבודתנו במתכונת רגילה, נמשיך ונפתח פרויקטים שלנו בצורה וירטואלית. בתקווה לראותכם עמנו באירועים הבאים!"

3 אפר 2020
1 דקות קריאה
243
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

בית סקופוס רוסריו

בית סקופוס רוסריו

בית סקופוס רוסריו – אחת מהתאחדויות סטודנטים יהודיות הגדולות ברוסריו – עיר שלישית בגודלהבארגנטינה ומרכז אקדמאי חשוב של מדינה זו. לקראת שנת הלימודים החדשה השליח של המחלקה לעידודהעלייה גררדו טהור ערך מפגש עם פעילי התאחדות הנ"ל על מנת לדון בתכניות לשנה"ל ובפעילות משוטפתלמען קירובם סטודנטים יהודים ליהדות וחשיפתם ולאמת על מדינת ישראל.
התחלה מרגל ימין

התחלה מרגל ימין

דווקא כך החלה שנת הלימודים החדשה בכיתות עידוד העלייה הלא הן האולפנים, אשר המחלקה לעידוד העלייה מפעילה בחצי הדרומי של כדור הארץ.
חיים, עבודה ולימודים בישראל

חיים, עבודה ולימודים בישראל

בנוכחותו של נתן ברמן, אחראי קליטת עולים חדשים בעיריית ירושלים, ולטיסיה בראן, יועצת תעסוקה בסוכנות היהודית לישראל, המחלקה לעידוד עלייה בהסתדרות הציונית העולמית קיימה את הכנס 'לחיות, לעבוד וללמוד בישראל'. במפגש בנוכחותו של נתן ברמן, אחראי קליטת עולים חדשים בעיריית ירושלים, ולטיסיה בראן, יועצת תעסוקה בסוכנות היהודית לישראל, מחלקת קידום העלייה של ההסתדרות הציונית העולמית קיימה את הכנס […]