שיעור בונוס תרתי משמע – WZO

שיעור בונוס תרתי משמע

כל שיעור בונוס לפי הגדרתו הוא אירוע לו שגרתי אשר במהלכו תלמידי האולפנים של המחלקה ברחבי תבל  נפגשים עם ישראלים בולטים, אשר להם יש מה לספר על עצמם ועל המדינה היהודית. אך שיעור בונוס שנערך ב-2 ספטמבר בבירת ארגנטינה הפך כאמור לבונוס כפליים. השיעור נערך בבית-הספר שולם עליכם, ואליו הגיעו 200 תלמידים, תלמידות, מורים ומורות […]

כל שיעור בונוס לפי הגדרתו הוא אירוע לו שגרתי אשר במהלכו תלמידי האולפנים של המחלקה ברחבי תבל  נפגשים עם ישראלים בולטים, אשר להם יש מה לספר על עצמם ועל המדינה היהודית.

אך שיעור בונוס שנערך ב-2 ספטמבר בבירת ארגנטינה הפך כאמור לבונוס כפליים.

השיעור נערך בבית-הספר שולם עליכם, ואליו הגיעו 200 תלמידים, תלמידות, מורים ומורות של כיתות אולפן  אשר המחלקה מפעילה בבואנוס איירס.

בפני הקהל הופיע אורח מישראל אשר בילדותו עלה ארצה מארה"ב קרי, הוא יודע דבר מה על התלאות של כל עולה בארץ ועל האפשרויות הנפתחות בפניו. את האפשרויות האלה הוא התליח לממש במלואן והפך לכוכב הזמר האמתי. אשר "לתלאות", הוא כמובן למד כאן, שירת בצה"ל והקים משפחה. רעייתו היא "פרסיה" קרי, עולה מאירן. כך בעצם ישראל הופכת למקום היחיד בעולם, בו עדיין אפשריים קשרים כה הדוקים בין אנשים המשתייכים ולו בצורה כלשהי לשתי מדינות עוינות כגון ארה"ב ואירן. 

על כך ועוד על המון דברים מעניינים האורח סיפר לקהל. אך כמובן שיעור בונוס שלו לא היה יכול לסתכם רק בדיבורים, כי הרי מדובר בלא אחר אלא רמי קלינשטיין. לכן, שיעור בונוס שלו הפך תחילה להופעתו המוסיקלית, ואחר כך גם לשיר בציבור בה השתתף והתלהב הקהל כולו.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קןריטני: "אני מודה מקרב לב לרמי קליטנשטיין ולשלחים שלנו בארגנטינה על ערב נפלא אשר הם ערכו עבור תלמידי האולפנים שלנו בבואנוס-איירס. אני סמוכה ובטוחה ששיעור בונוס הזה יעודד רבים מקבר הקהל לקבל ההחלטה הנכונה" הגיעה הזמן לחזור הביתה קרי, לעלות לישראל".

8 ספט 2019
1 דקות קריאה
349
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

חברים תודה על התמיכה

חברים תודה על התמיכה

.תודה שאתם עומדים לצד ישראל ותומכים בזכותנו להגנה עצמית מפני התקפות טרור
תולדות הציונות ומדינת ישראל: 8–14 פברואר

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 8–14 פברואר

8 פברואר 1982 – הכנסת מציינת בישיבה חגיגית מאה שנה לעלייה הראשונה.
כלתה שנה והצלחותיה, תחל שנה וברכותיה

כלתה שנה והצלחותיה, תחל שנה וברכותיה

בחצי הדרומי של כדור הארץ הסתיים האביב והחלה עונת הקיץ.