חורף חם בברזיל – WZO

חורף חם בברזיל

בחודש יולי בחצי הדרומי של כדור הארץ תלמידים ומורים נחים ומבלים בחושפת החורף. זה נכון לגבי כולם, מלבד אלה שמלמדים ולומדים בכיתות אולפן אינטנסיביים של המחלקה לעידוד עלייה. קורסים אינטנסיביים אלה מיועדים לתלמידים אשר מתכוננים לעליה באופן מעשי. בתמונה הראשונה אנו רואים קבוצת התלמידים של שתי כיתות אינטנסיביות בסאו פאולו, אשר סיימו ב-31 יולי את […]

בחודש יולי בחצי הדרומי של כדור הארץ תלמידים ומורים נחים ומבלים בחושפת החורף. זה נכון לגבי כולם, מלבד אלה שמלמדים ולומדים בכיתות אולפן אינטנסיביים של המחלקה לעידוד עלייה. קורסים אינטנסיביים אלה מיועדים לתלמידים אשר מתכוננים לעליה באופן מעשי.

בתמונה הראשונה אנו רואים קבוצת התלמידים של שתי כיתות אינטנסיביות בסאו פאולו, אשר סיימו ב-31 יולי את הקורסים של חופשת החורף וכבר למחרת, ב-1 לאוגוסט, חוזרים ללימודים במלוא המרץ בסמסטר השני של שנת הלימודים – כמו כל כיתות אולפן של המחלקה בברזיל, ארגנטינה ואורוגוואי.

התמונה השנייה אינה זקוקה להסברים. בה אנו רואים קבוצת התלמידים של האולפנים של המחלקה אשר מתכוננים לעליה בחודשים הקרובים מסאו פאולו, ברזיל.

1 אוג 2019
1 דקות קריאה
424
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

מדע על הבר

מדע על הבר

כך נקראת יוזמה חדשה אשר נוצרה במסגרת שיתוף הפעולה ביון הבית הישראלי בצרפת, אוניברסיטת בן גוריון ומחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע.
עשרה ימים של קירוב לבבות

עשרה ימים של קירוב לבבות

בין 12 ל-22 ספטמבר 2022, נערך בברזיל ביקורו של פאולו מואורה, שחקן התיאטרון ״גשר״, משורר ומורה לתיאטרון ותנועה.
"על האש" לכבוד ישראל בבריטניה

"על האש" לכבוד ישראל בבריטניה

בעקרון, המטבח הבריטי המסורתי  אינו מכיר וכל שכן אינו מוקיר את המנגל והמאכלים אשר  מכינים בעזרת כלי זה.