נמשכת קבלת מועמדויות להשתתפות במיזם 'גאולה – WZO

נמשכת קבלת מועמדויות להשתתפות במיזם 'גאולה

תוכנית גאולה לפיתוח מנהיגות נשים צעירות, פועלת בהשראת דמותה ופועלה של גאולה כהן, מנהיגה פורצת דרך, שמגיל 17 , עת הצטרפה כלוחמת לאצ"ל וללח"י ועד יום מותה, גילתה מנהיגות נועזת, תוך גילוי יושרה, דבקות במטרה ומסירות ללא גבול לעם היהודי, למורשתו, לארץ ישראל, לחזון הציוני ולמפעל העלייה. רעיון הפרויקט נולד ביוזמתה של מרינה רוזנברג-קוריטני, ראשת המחלקת לעידוד […]

תוכנית גאולה לפיתוח מנהיגות נשים צעירות, פועלת בהשראת דמותה ופועלה של גאולה כהן, מנהיגה פורצת דרך, שמגיל 17 , עת הצטרפה כלוחמת לאצ"ל וללח"י ועד יום מותה, גילתה מנהיגות נועזת, תוך גילוי יושרה, דבקות במטרה ומסירות ללא גבול לעם היהודי, למורשתו, לארץ ישראל, לחזון הציוני ולמפעל העלייה. רעיון הפרויקט נולד ביוזמתה של מרינה רוזנברג-קוריטני, ראשת המחלקת לעידוד העלייה בהסתדרות הציונית העולמית.

מטרת התוכנית היא להכין דור חדש של מנהיגות שיחזקו את הקשרים בין קהילות יהודיות לישראל, יקדמו את רעיונות הציונות ויסייעו בקבלת החלטות לגבי עלייה. הקבוצה הראשונה סיימה את התוכנית לפני שנה.

כעת מתקבלות בקשות מועמדות למחזור השני של המיזם. מידע מפורט יותר על תוכנית 'גאולה' וטופס ההרשמה ניתן למצוא באתר הרשמי https://domoi.org/en/geula.

ההרשמה נערכת עד לתאריך 15 במרץ. אנו מזמינים נערות צעירות מקהילות יהודיות בתפוצות לבחון את הפרטים ולשקול השתתפות במיזם ייחודי זה להכשרת דור חדש של המנהיגות.

29 פבר 2024
1 דקות קריאה
346
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

תקומה יהודית-ציונית בחוף המערבי

תקומה יהודית-ציונית בחוף המערבי

ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג-קוריטני ערכה ב-19-24 ספטמבר ביקור בחוף המערבי של ארה"ב.
עולות מדברות

עולות מדברות

ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג קוריטני: על יוזמתנו בשם עברית social club סופר ודובר לא מעט.
יום הזיכרון הבינלאומי לשואה

יום הזיכרון הבינלאומי לשואה

בכל שנה ב-27 בינואר מציינים את יום הזיכרון הבינלאומי לשואה.