התגובה לשפיכות דמים בבית הכנסת בפיטסבורג – WZO

התגובה לשפיכות דמים בבית הכנסת בפיטסבורג

המחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע מביעה בזאת תדהמתה לגילוי שנאה סטנית – רצח המוני אשר נעשה על ידי אנטישמי חולני בביתה הכנסת בעיר פטסבורג. ליבינו, מחשבותינו ותפילותינו עם הנפגעים בפיגוע הנורא הזה ועם קרוביהם. כולנו אסירי תודה לשוטרים, אשר תעוזתם וגבורתם הצילה חיי אדם רבים. אנו מתפללים לשלומם ולשלום אלה שנפגעו בפיגוע. מרינה רוזנברג-קוריטני, ראשת המחלקה […]

המחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע מביעה בזאת תדהמתה לגילוי שנאה סטנית – רצח המוני אשר נעשה על ידי אנטישמי חולני בביתה הכנסת בעיר פטסבורג. ליבינו, מחשבותינו ותפילותינו עם הנפגעים בפיגוע הנורא הזה ועם קרוביהם. כולנו אסירי תודה לשוטרים, אשר תעוזתם וגבורתם הצילה חיי אדם רבים. אנו מתפללים לשלומם ולשלום אלה שנפגעו בפיגוע.

מרינה רוזנברג-קוריטני, ראשת המחלקה לעידוד העלייה: "פשוט לא יעלה על הדעת שבזננו אנו יכולים לצוץ גילויים של  אנטישמיות כה חייתית. לאנטישמיות מכל סוג אין מקום בחברה האנושית. יהודים אשר ובאשר הם אינם רשאים לעבור לסדר היום לאור גילויי אנטישמיות – יהיו אשר יהיו. על כולנו להתלכד ולהתאחד במאבק בלתי מתפשר נגד תופעה מכוערת ומסוכנת זו".

 המחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע מחזקת את ידם של יהודי פיטסבורג וארה"ב כולה. על כולנו – יהודי העולם כולו – להרים את קולנו ולהיאבק נגד כל גילויי שנאה, אי-סובלנות ואלימות.

2 נוב 2018
1 דקות קריאה
246
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

חגיגה בלונדון

חגיגה בלונדון

הסיבה לחגיגה הייתה אמתית – סיום שנת הלימודים ב-28 כיתות האולפן, שהמחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע מפעילה בבריטניה ואירלנד.
הכשרה וירטואלית

הכשרה וירטואלית

פרויקט חדשני זה פועל במלוא המרץ זה מספר שבועות, במהלכם התקיימו שלושה מפגשים וירטואליים בין המורים של כיתות עידוד העלייה   (אולפנים) אשר המחלקה לעידוד העלייה מפעילה ברחבי תבל, עם המומחיות הדגולות להוראת השפה העברית גילה פרייזלר וחנה משלר.
נא להכיר: שגרירי העברית שלנו

נא להכיר: שגרירי העברית שלנו

היום אנו מציגים את השגריר שלנו שי אלון! יליד הארץ, שי הנו פסנתרן, מלחין ומנצח. הוא בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים, שם קיבל את התואר השני בהלחנה וניצוח בשנת 2002. מה הוא מציע? ללמד אתכם עברית דרך המוסיקה! זאת השיטה היעילה ביותר ליצירת אוצר מילים רחב וססגוני! שי מציע לכם לצלול לעולם הזמר העברי.