אולפנים און-ליין בעידן הנגיף קורונה – WZO

אולפנים און-ליין בעידן הנגיף קורונה

הידיעון Vis-A-Vis – הגדול החשוב ביותר בקהילה יהודית בארגנטינה, פרסם כתבה שמדברת עצמה. נוסיף רק כי סיפא של כתבה הנו ציטוט של ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג קוריטני. להלן תרגום הכתבה מספרדית: יותר מ -70 כיתות אולפן בארגנטינה ואורוגוואי, בהם מלמדים מיטב המורים לעברית, ימשיכו לפעול במתכונת הווירטואלית באמצעות פלטפורמה דיגיטלית המסופקת על ידי הצ"ע. השיעורים ייערכו […]

הידיעון Vis-A-Vis – הגדול החשוב ביותר בקהילה יהודית בארגנטינה, פרסם כתבה שמדברת עצמה. נוסיף רק כי סיפא של כתבה הנו ציטוט של ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג קוריטני. להלן תרגום הכתבה מספרדית:

יותר מ -70 כיתות אולפן בארגנטינה ואורוגוואי, בהם מלמדים מיטב המורים לעברית, ימשיכו לפעול במתכונת הווירטואלית באמצעות פלטפורמה דיגיטלית המסופקת על ידי הצ"ע.

השיעורים ייערכו במתכונת הרגילה מבחינת הלו"ז והתכנית, אך המורים והתלמידים ישהו בעת השיעור בביתם מול המחשב.

יצוין כי המחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע התכוננה למצב חירום הנוכחי מבעוד מועד והכינה את עצמה לכל התרחישים האפשריים. במסגרת זו, המחלקה העניקה למורים ולמורות הכשרה מיוחדת בכדי להבטיח שליטה בטכנולוגיות חינוך מרחוק חדשניות.

למרות שווירוס הקורונה מבדד אותנו, העברית תמשיך להיות הגורם המלכד את כולנו.

24 מרץ 2020
1 דקות קריאה
385
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

פעולה נגד אנטישמיות באצטדיון כדורגל

פעולה נגד אנטישמיות באצטדיון כדורגל

ביום שלישי, ה-30 בינואר, באצטדיון של קבוצת הכדורגל קורינתיאנס, במהלך גמר אליפות הכדורגל בין סאו פאולו לקורינתיאנס, הקהילה היהודית ביצעה פעולה למאבק באנטישמיות.
עברי, דבר עברית!

עברי, דבר עברית!

היום, בשביעי לינואר, אנו מציינים את יום הולדתו של אליעזר בן-יהודה: מחייה השפה העברית, מייסד ועד לשון עברית, מוציא לאור של עיתונים בעברית – ואחד האנשים הנערצים עליי ביותר בהיסטוריה הציונית.
תולדות הציונות ומדינת ישראל: 15-8 באוקטובר

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 15-8 באוקטובר

8 אוקטובר 1918 – במוסקבה נוסד תיאטרון "הבימה".