שיעור בחוצות – WZO

שיעור בחוצות

המורים של האולפן, שהמחלקה מפעילה במרכז התנוע השומר הצעיר בריו דה ז'נרו, ערכו שיעור "קצת שונה" או במלים אחרות, חדשני ומרענן. השיעור עבר ברחובות העיר ובו השתלבו לימוד מלים ומושגים חדשים עם העמקת הידע של התלמידים בהיסטוריה של הקהילה היהודית בריו ושירי אהבה בעברית. .כל המשתתפים  נהנו מאוד מחידוש פדגוגי זה!

המורים של האולפן, שהמחלקה מפעילה במרכז התנוע השומר הצעיר בריו דה ז'נרו, ערכו שיעור "קצת שונה" או במלים אחרות, חדשני ומרענן.

השיעור עבר ברחובות העיר ובו השתלבו לימוד מלים ומושגים חדשים עם העמקת הידע של התלמידים בהיסטוריה של הקהילה היהודית בריו ושירי אהבה בעברית. .כל המשתתפים  נהנו מאוד מחידוש פדגוגי זה!

7 יול 2022
1 דקות קריאה
246
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

פגישה עם נשות בונדס ישראל

פגישה עם נשות בונדס ישראל

בבניין מוסדות לאומיים בירושלים באולם ויצמן ההיסטורי, נערך מפגש של משלחת נשות בונדס ישראל מארה"ב עם יו"ר הצ"ע יעקב חגואל וראשת המחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע מרינה רוזנברג קוריטני, אשר סיפרה על פעילות מחלקתה בכלל ועל המיזם "גאולה" בפרט.
לא יפחידונו!

לא יפחידונו!

למרות המצב הקשה והעוצר הכפוי על כולנו, ממשיכה המחלקה לעידוד עלייה בהסתדרות הציונית העולמית, בשת"פ עם חברת אופק ישראלי, להציע פעילות עשירה ומגוונת.
שנת הלימודים החדשה בריו

שנת הלימודים החדשה בריו

אחרי סן פאולו שבה האולפנים של המחלקה לעידוד העלייה החלו לפעול עוד בסוף פברואר, ב-6 במרץ החלהברגל ימין שנת הלימודים החדשה גם בריו דה ג'נירו.