עוף גוזל: פרויקט חדש של המחלקה לעידוד עליה – WZO

עוף גוזל: פרויקט חדש של המחלקה לעידוד עליה

המחלקה לעידוד עלייה ההסתדרות הציונית העולמית, השיקה בארגנטינה את הפרויקט "עוף גוזל". המיזם נועד לעזור להורים, שילדיהם כבר עלו לארץ. הוא נותן מענה לרצונם כל כך מובן לדעת יותר על מדינת מגוריהם של הילדים שלהם ופשוט לתקשר יותר עם אנשים שמבינים את משאלות ליבם ודאגותיהם. מספר הנרשמים והביקוש עלו על הציפיות ולכן, היה צורך להוסיף פגישה אחת בחודש, לחלק את הקבוצה לשניים.

ראשת המחלקה לעידוד עליה בהצ"ע מרינה רוזנברג קוריטני:

עידוד עלייה זה בראש ובראשונה הבאת האמת על ישראל והקניית ידע רחב ועמוק ככל האפשר על המדינה היהודית.  לכך נועדו פרויקטים מגוונים שלנו, לכך נועד גם הפרויקט  החדש. אנשים מדברים זה עם זה, מתחלקים במידע וכך מרחיבים את אופקי הידע שלהם על ישראל. זה עדוד עליה כמשמעו. הפרויקט זינק בהצלחה רבה ואני בטוחה שבמהרה נרחיב אותו למדינות אחרות.

10 ספט 2023
1 דקות קריאה
358
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

הכנה וירטואלית לעלייה ריאלית

הכנה וירטואלית לעלייה ריאלית

בברזיל החלו לפעול שתי כיתות אולפן וירטואליות חדשות למועמדים להשתתפות בפרויקט נעל"ה קרי, לתלמידי כיתות י"א וי"ב שמתכוננים לעלות על מנת להמשיך לימודיהם בישראל כבר בספטמבר.
עידוד העלייה בחוף המערבי

עידוד העלייה בחוף המערבי

המשלחת הייצוגית של מיטב המסבירנים בהנהגתה של ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני ביקרה בסוף נובמבר בחוף המערבי של ארה"ב וקיימה סידרת מפגשים מרשימים ופורים עם קהילת דוברי הרוסית המונה כמאתיים אלף יהודים.
תולדות הציונות ומדינת ישראל: 15–22 פברואר

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 15–22 פברואר

Photo: The first German Youth-Aliyah group walking to Kibbutz Ein Harod.