שגרירי עברית חוזרים לשטח – WZO

שגרירי עברית חוזרים לשטח

אחרי הספקה בת שנתיים, בשעה טובה חודש בצרפת אחד מפרויקטים הדגל של המחלקה – שגרירי עברית. רעיון שעומד מאחורי הפרויקט הוא חשיפה של תלמידי האולפנים שלנו לחיי היומיום בארץ ולתרבות ישראלית באמצעות מפגשים עם ישראלים שלומדים כעת בצרפת. מטבע דברים, במהלך שנות המגפה הפרויקט נאלץ "להצטמצם" במרחב מקוון וכעת כעת הוא חוזר בגדול. בכיתת האולפן […]

אחרי הספקה בת שנתיים, בשעה טובה חודש בצרפת אחד מפרויקטים הדגל של המחלקה – שגרירי עברית. רעיון שעומד מאחורי הפרויקט הוא חשיפה של תלמידי האולפנים שלנו לחיי היומיום בארץ ולתרבות ישראלית באמצעות מפגשים עם ישראלים שלומדים כעת בצרפת.

מטבע דברים, במהלך שנות המגפה הפרויקט נאלץ "להצטמצם" במרחב מקוון וכעת כעת הוא חוזר בגדול.

בכיתת האולפן שהמחלקה מפעילה פרבר פריסאי Fontenay sous Bois, ביקרה שגרירת העברית הקבוע שלנו יעל ישראלי. יעל היא מורה לתולדות האמנות בארץ וכעת לומדת צרפתית בפריז. הפעם היא הרצתה לכיתה על ישראל – דרך ציורים של האמנים המפורסמים נחום גוטמן וראובן רובין.

ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג קוריטני:. אני שמחה שפעילות עידוד עלייה על כל גווניה חוזרת למסלולה הטבעי. אנו מאמינים כי פעילות "שגרירי העברית", בד בבד עם המשך הפעילויות השוטפות שמקיימת המחלקה, תוסיף נדבך חשוב למלאכת עידוד העלייה ולהכנת העולים לקליטה מוצלחת לאחר עלייתם. בשעה טובה!

10 מאי 2022
1 דקות קריאה
375
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

תקומה יהודית-ציונית בחוף המערבי

תקומה יהודית-ציונית בחוף המערבי

ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג-קוריטני ערכה ב-19-24 ספטמבר ביקור בחוף המערבי של ארה"ב.
יום ירושלים חוצה יבשות

יום ירושלים חוצה יבשות

תמונה: Shutterstock.com / Sopotnicki כמנהגה, המחלקה לעידוד עלייה ערכה לקראתו ובמהלכו של יום ירושלים סדרת אירועים מרשימים בכל מדינות פועלה.
הקונגרס הציוני המיוחד בסימן 75 שנה למדינת ישראל

הקונגרס הציוני המיוחד בסימן 75 שנה למדינת ישראל

הקונגרס הציוני המיוחד בסימן 75 שנה למדינת ישראל 🇮🇱 אחרי שאת הקונגרס האחרון קיימנו במתכונת דיגיטלית בצל מגפת הקורונה, החלטנו להתכנס שוב בירושלים, בירתנו הנצחית, כדי לעסוק בנושאים החשובים שעל סדר היום של העם היהודי ולחגוג 75 שנה למדינתנו הנפלאה.