לא מתאים לתפקיד מקצועי – WZO

לא מתאים לתפקיד מקצועי

בנוסף להצהרה המזויפת שהתקיימה התקפה טרוריסטית מצד חמאס ב-7 באוקטובר "לא קרתה במקום ריק", המזכיר הנוכחי של האומות המאוחדות, אנטוניו גוטרש, הוסיף משהו חדש. הוא אמר שמאז שנכנס לתפקיד ב-2017, לא ראה התקפות עם כל כך הרבה נפגעים אזרחיים כמו ברצועת עזה.

UN Secretary-General Antonio Guterres - palinchak /depositphotos.com

במהלך היסטוריית הסכסוך במזרח התיכון, האומות המאוחדות התאפיינו בעמדה אנטי-ישראלית. באספה הכללית של האו"ם, נוצרה מרבית יציבה של מדינות שמביאה ותומכת שנה אחר שנה בהאשמות נגד ישראל בלבד, ללא הטלת אחריות על הצד השני. משנת 2015 ועד 2022, האספה הכללית אימצה 140 החלטות אנטי-ישראליות ורק 68 החלטות בנוגע למצבים באזורים אחרים בעולם.

אונסק"ו (ארגון האומות המאוחדות לחינוך, המדע והתרבות) מעוות היסטוריה ומאמץ החלטות המכחישות את זכותה של ישראל לירושלים ולאתרים הקדושים שלה, כולל הכותל המערבי.

מזכ"ל הנוכחי של האו"ם, אנטוניו גוטרש, נכנס לתפקידו בשנת 2017. כמו כל קודמיו, בתחילת כהונתו דיבר על תחילת שלב חדש במאבק נגד אנטישמיות, אך בפועל הוא הפך להיות נציג למי שלא מכיר בזכותם של היהודים למדינה משלהם. לכן, ההצהרה שלו שהתקפת הטרור של חמאס ב-7 באוקטובר "לא התרחשה בוואקום" לא עלתה בוואקום, והביקורת העוקבת על ישראל על פעולותיה הצבאיות התגמוליות נשמעת בהרמוניה עם המסע האנטי-ישראלי, ולמעשה האנטישמי, שמתפתח בעולם. בואו נזכור את ההצהרה האחרונה שלו שמאז כניסתו לתפקיד ב-2017, הוא לא עד לקונפליקטים עם כמות כזו גדולה של אזרחים שנהרגו כמו ברצועת עזה. משום מה, המזכ"ל אינו מודע לכך שבמהלך כהונתו באו"ם, 377,000 אזרחים נהרגו בתימן, 500,000 בסוריה, 300,000 בדרפור, 176,000 באפגניסטן, 500,000 באוקראינה, וכמעט 900,000 בקונגו. מה זה? חוסר כשירות, טעות פרוידיאנית, או שקר מכוון?

בכל מקרה, בואו נדמיין שבסוף מלחמת העולם השנייה, כאשר הבעלות התקרבו לגבולות גרמניה, פתאום איזה אנטוניו גוטרש מביע דאגה להשלכות הפעולות הצבאיות על שטח המתקיף ובפרט להיעדר חשמל, מים ואטריבוטים אחרים של חיים שלווים. המלחמה נעצרת, והיטלר נשאר בשלטון.

פ.ס.: נציג ישראל לאו"ם, גלעד ארדן, קרא לגוטרש להתפטר: "כל אחד מבין היטב מה משמעות דבריו של אנטוניו גוטרש: שהאשמה על מעשי חמאס מוטלת על ישראל. או, לפחות, הוא מדגים את הבנתו של ה'רקע' שהוביל לרצח ההמוני הזה. מזכ"ל שאינו מבין שהרג של אנשים חפים מפשע אף פעם לא יכול להיות מוצדק על ידי שום 'רקע' לא יכול להיות מזכ"ל האו"ם."

1 דצמ 2023
2 דקות קריאה
360
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

לא נפסיק ליזום: בריטניה

לא נפסיק ליזום: בריטניה

האולפנים שלנו במחציתו הצפוני של כדור הארץ החלו לפעול במלוא המרץ בשנת הלימודים החדשה אחרי חגי תשרי.
תולדות הציונות ומדינת ישראל: 8–15 יוני

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 8–15 יוני

תמונה: בית הספר החקלאי "מקווה ישראל" 8 יוני 1941 – צבא בריטי פולש מתחומי ארץ ישראל לסוריה וללבנון וכובש אותן מידי צרפת הווישאית הפרו-נאצית.
עוף גוזל

עוף גוזל

קבוצת ההורים "#olim" "עוף גוזל" סיימה את שנתה עם פעילות חדשה שמטרתה להמשיך וליצור קשרים עם עמיתים העוברים את אותם תהליכים.