קבלת פנים חגיגית בשגרירות ישראל בפריס – WZO

קבלת פנים חגיגית בשגרירות ישראל בפריס

ב-27 מרץ 2019 בשגרירות ישראל בפריס נערך טקס קבלת פנים חגיגי לשתי הזוכות בפרס GOLDEN GOLDA , אשר המחלקה לעידוד העלייה מעניקה כאות הוקרה לנשים אשר בפועלן ועשייתן תרמו תרומה בולטת למפעל הציוני, לעידוד העלייה ולקהילה היהודית. על טקס הענקת הפרס אשר לא מזמן נערך לראשונה גם בצרפת ועל שתי הזוכות בו השנה כבר סיפרנו בהרחבה. כעת פני […]

ב-27 מרץ 2019 בשגרירות ישראל בפריס נערך טקס קבלת פנים חגיגי לשתי הזוכות בפרס GOLDEN GOLDA , אשר המחלקה לעידוד העלייה מעניקה כאות הוקרה לנשים אשר בפועלן ועשייתן תרמו תרומה בולטת למפעל הציוני, לעידוד העלייה ולקהילה היהודית. על טקס הענקת הפרס אשר לא מזמן נערך לראשונה גם בצרפת ועל שתי הזוכות בו השנה כבר סיפרנו בהרחבה.

כעת פני שתי הזוכות – Joelle Lezmi,  (עד לא מזמן הנשיאה של ויצ"ו צרפת) וJosyane Sberro –  (פעילה ותיקה בארגון "צפרתישראל", יו"ר הקהילה היהודית בעיירה ארמו ומחנכת דגולההתקבלו באופן חגיגי בשגרירות ישראל בפריס.

כך הנציגות הדיפלומטית של המדינה היהודית הביעה בשם מדינת ישראל את ההערכה והוקרה במפעל חייהן של שתי הנשים והציוניות הדגולות הללו בפרט ובכל נשות התנועה הציונית בצרפת ולזכויותיהן בפני עם ישראל והתנועה הציונית כי רבות.

את ג'ואל לזמי ואת ג'וסיאן סבארו בירכו קונסול ישראל בפריס מר מישל לוגסיהראל ונספחת התקשורת ויחסי ציבור בשגרירות ישראל הגב' דילן המבורג.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברגקוריטני שוב בירכה את הזוכות בפרס GOLDEN GOLDA והודתה לנציגות הדיפלומטית של מדינת ישראל בצרפת ובפרט לשגרירה הגב' עליזה בןנון  על שיתוף הפעולה הפורה עם הנציגות של המחלקה בפרט ושל הצ"ע ומוסדות התנועה הציונית הצרפתיים בכלל. "אני סמוכה ובטוחה ששיתוף פעולה זה בעתיד הקרוב יניב פירות עוד רבים  יותר מאשר בעבר, לתפארת מדינת ישראל והעם היהודי באשר הוא" – אמרה מרינה רוזנברגקוריטני.

4 אפר 2019
1 דקות קריאה
376
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

שחקן כדורגל ישראלי נעצר בטורקיה על רקע תנועת סולידריות עם בני ערובה שנלקחו על ידי חמאס

שחקן כדורגל ישראלי נעצר בטורקיה על רקע תנועת סולידריות עם בני ערובה שנלקחו על ידי חמאס

הכדורגלן הישראלי סגיב יחזקאל, ששיחק במועדון הטורקי "אנטליאספור", נעצר על ידי המשטרה באשמת "הסתה ציבורית לשנאה ואיבה".
מעבדת עברית במוזיאון

מעבדת עברית במוזיאון

ביום ראשון, 6 באוגוסט נערך מפגש תורני אך לא שגרתי במסגרת הפרויקט Ivrit Lab (מעבדת עברית) שהוא אינו אלא הגרסה הבזילאית של הפרויקט עברית Social Club של המחלקה לעידוד עליה בהצ"ע.
תולדות הציונות ומדינת ישראל: 24–31 מאי

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 24–31 מאי

תמונה: מצעד צה"ל הראשון  Benno Rothenberg /Meitar Collection / National Library of Israel / The Pritzker Family National Photography Collection   24 מאי 1949 – הכנסת מאשרת את חוק הדגל והסמל, התש"ט-1949, שבו עוגנו דגלה וסמלה של מדינת ישראל 27 מאי 1963 – אוניברסיטה חדשה בישראל – בחיפה.