שיעור בונוס של טייסת קרב – WZO

שיעור בונוס של טייסת קרב

שיעורי בונוס – כך הנקרא אחד פרויקטים הדגל של המחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע. הפרויקט נועד להעשיר את הידע של תלמידי האולפנים של המחלקה בכל הקשור למדינת ישראל ולחיי אזרחיה. שיעורי בונוס מעבירים ישראלים אשר יש להם במה להתחלק עם תלמידי האולפנים שלנו. בין 9 ל-14 מאי 2022, ב-4 ערים בריטיים (לידס, מנצ'סטר, ליברפול ולונדון) התקיימה […]

שיעורי בונוס – כך הנקרא אחד פרויקטים הדגל של המחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע. הפרויקט נועד להעשיר את הידע של תלמידי האולפנים של המחלקה בכל הקשור למדינת ישראל ולחיי אזרחיה. שיעורי בונוס מעבירים ישראלים אשר יש להם במה להתחלק עם תלמידי האולפנים שלנו.

בין 9 ל-14 מאי 2022, ב-4 ערים בריטיים (לידס, מנצ'סטר, ליברפול ולונדון) התקיימה סידרה של שיעורי בונוס מאת שירה אטינג, טייסת קרב בצה"ל ואשת הי-טק. ב-8 שיעורי בונוס אשר היא העבירה, נכחו יותר מאלף  איש – לא רק תלמידי האולפנים של המחלקה, אלא גם חברי קהילות יהודיות מקומיות.  שירה דיברה על הגשמת חלום ילדותה וסיפרה מה זה להיות טייסת קרב בצה"ל וגם על הצלחותיה בתחום ההיטק, בו היא עוסקת בפיתוח טכנולוגיות חדשניות בתחום הרפואה והגנת הסביבה.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג–קוריטני: "אני מודה לשירה ולשליחים שלנו בבריטניה על עריכת סבב שיעורי בונוס המוצלח הזה ושמחה במיוחד שעם כל סבב של שיעורי בונוס אנו מרחיבים עוד ועוד את קהל היהודים הנחשפים למסרי עידוד העלייה ולאמת על המדינה היהודית".

19 מאי 2022
1 דקות קריאה
330
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 8–15 ינואר

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 8–15 ינואר

בית הספר החקלאי "מקווה ישראל" 9 ינואר 1952 – הכנסת מאשרת את הסכם השילומים עם גרמניה המערבית.
התקפה לילית על ישראל נדחתה בהצלחה

התקפה לילית על ישראל נדחתה בהצלחה

לראשונה בהיסטוריה: מתקפה ישירה של איראן על ישראל.בלילה ה-14 באפריל שוגרו לעבר ישראל: רוב השיגורים בוצעו משטח איראן.בנוסף, השיגורים בוצעו גם מעיראק ותימן.
צ'ילה: סנונית ראשונה

צ'ילה: סנונית ראשונה

לקראת ראש השנה על מפת הפעילות של המחלקה לעידוד העלייה הופיעה עוד מדינה אחת.