עפיפוניידה בבואנוס איירס – WZO

עפיפוניידה בבואנוס איירס

לקראת ראש שנה בבואנוס איירס נערכה חגיגה תחת הכותרת "ראש השנה העירוני". מלא במעין יריד חגיגי מלא דוכנים של אוכל יהודי, אביזרים, מזכרות, משחקים והופעות למיניהן. הרעיון שאחרי האירוע – לחשוף את חג ראש השנה, חשיבותו וטקסיותו לציבור יהודי מה שיותר רחב. את היריד אשר נערך ביום ראשון 15 בספטמבר פקדו כ-8 אלף איש. המחלקה […]

לקראת ראש שנה בבואנוס איירס נערכה חגיגה תחת הכותרת "ראש השנה העירוני". מלא במעין יריד חגיגי מלא דוכנים של אוכל יהודי, אביזרים, מזכרות, משחקים והופעות למיניהן. הרעיון שאחרי האירוע – לחשוף את חג ראש השנה, חשיבותו וטקסיותו לציבור יהודי מה שיותר רחב.

את היריד אשר נערך ביום ראשון 15 בספטמבר פקדו כ-8 אלף איש.

המחלקה לעידוד עלייה נטלה חלק פעיל בהכנה ועריכת האירוע ובין השאר הכינה והפעילה לקהל המבקריםן את "עפיפוניידה" שהיא מטס העפיפונים. העפיפונים אשר העיפו המקברים, היו מקושטים בדגל ישראל, בלוגו של המחלקה לעידוד העלייה ולוגו של הפרויקט הדגל שלה "עולים בעברית".

26 ספט 2019
1 דקות קריאה
150
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

עבנו לפעילות מקוונת

עבנו לפעילות מקוונת

ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג-קוריטני: כולנו עוברים תקופה לא קלה.
נא להכיר: שגרירי העברית שלנו

נא להכיר: שגרירי העברית שלנו

היום נציג את השגרירה שלנו, יעל ישראלי! יעל מארחת מפגשים מרתקים המוקדשים לאמנות ישראלית, ורואה באמנות שפה המורכבת מצבעים, צורות, רגש ומסרים.
תלמידינו בישראל

תלמידינו בישראל

תלמידי האולפנים שלנו שעלו לארץ, שולחים לנו סרטונים המתארים את אינספור פעולות של המתנדבים שהתגייסו לסיוע הדדי בארץ עקב המלחמה.