חינוך מעצים: פתיחת כיתות אולפן – WZO

חינוך מעצים: פתיחת כיתות אולפן

נכנסים לעולם החינוך, חגגנו את פתיחתם של שלושה כיתות אולפן חדשות. ביניהן, כיתה אחת (בית הספר לבנות השמונאים בלונדון) זרחה באנרגיה צעירה ותוססת של תלמידות, מה שמדגיש את מחויבותנו להעביר את עושר התרבות שלנו לדור הבא. שנית, האולפן המקוון החדש המיועד ללימוד עברית על ידי תלמידים המאוחדים בארגון FZY, ושלישית, כיתת אולפן חדשה המיועדת למבוגרים […]

נכנסים לעולם החינוך, חגגנו את פתיחתם של שלושה כיתות אולפן חדשות.
ביניהן, כיתה אחת (בית הספר לבנות השמונאים בלונדון) זרחה באנרגיה צעירה ותוססת של תלמידות, מה שמדגיש את מחויבותנו להעביר את עושר התרבות שלנו לדור הבא.
שנית, האולפן המקוון החדש המיועד ללימוד עברית על ידי תלמידים המאוחדים בארגון FZY, ושלישית, כיתת אולפן חדשה המיועדת למבוגרים החיים באזור אדגוור או בסמוך לו, לונדון (בתמונה).

31 ינו 2024
1 דקות קריאה
356
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

חורף חם בברזיל

חורף חם בברזיל

בחודש יולי בחצי הדרומי של כדור הארץ תלמידים ומורים נחים ומבלים בחושפת החורף.
עלו והצליחו!

עלו והצליחו!

בתמונה שצולמה ב-14 אוקטובר בכיתת אולפן של המחלקה במרכז במ"י בבואנוס איירס, אנו רואים קבוצת התלמידים אשר שלושה מקרבם בעוד ימים ספורים יעלו ארצה ויהיו אזרחי מדינת ישראל, ואלה הם: סילבינה טברובסקי (Silvina Tavarovsky) בת 48, ודמיין ואוליסס זנדונצ’י (Zandonachi Damián & Ulises).
השתלמות למורים

השתלמות למורים

המחלקה לעידוד עליה של ההסתדרות הציונית העולמית מפתחת מהדורה חדשה של תוכנית "השתלמות דה מורים", תוכנית להכשרת מורים עבור רשת האולפנים העבריים כולה.