אירוע השקת הספר – WZO

אירוע השקת הספר

ב-3 יוני, בסניף Kings Highway  של הספריה העירונית (ניו יורק), נערך טקס השקה של הספר "שבר פתוח" – פרי עתו החדש של הסופר, העיתונאי ואיש ציבור גנאדי קצוב. האירוע הוקדש ליום הולדתה ה-75 למדינת ישראל ובו השתתפו יותר מ-150 איש. אנשי סגל של המחלקה בניו יורק, ערכו במהלך האירוע רישום האורחים לאולפני המחלקה. בתור עתונאי, גנאדי קצוב […]

ב-3 יוני, בסניף Kings Highway  של הספריה העירונית (ניו יורק), נערך טקס השקה של הספר "שבר פתוח" – פרי עתו החדש של הסופר, העיתונאי ואיש ציבור גנאדי קצוב.

האירוע הוקדש ליום הולדתה ה-75 למדינת ישראל ובו השתתפו יותר מ-150 איש. אנשי סגל של המחלקה בניו יורק, ערכו במהלך האירוע רישום האורחים לאולפני המחלקה.

בתור עתונאי, גנאדי קצוב פועל זה שנים רבות בתור המנחה תכניותיו של ערוץ הטלוויזיה הפרו-ישראלי RTN WMNB. גנאדי הנחה שתי תכניות יומיות, בהן שודרו כתבות וראיונות של הכתבים מישראל וגם תכנית אירוח של סוף שבוע, בה לעתים קרובות נדון המצב בישראל.

בשנת 2018, גנאדי קצוב, בהיותו שותף למיזם הקמתה של הוצאה לאור KRiK, היה עורך ובעל המחבר של הספר "70" – אוסף שיריהם של 70 המשוררים וידועים המוקדשים ליום הולדתה ה-70 למדינת ישראל.

בתור איש ציבור, גנאדי קצוב רכש מוניטין של ציוני אדוק ותמיד תומך בכל יוזמותיה של הצ"ע בניו יורק.

ראשת המחלקה לעידוד עליה בהצ"ע מרינה רוזנברג קוריטני:

ישראל ידוע הן כאומת הסטרטאפים, הן ארץ תרבות עתיקה ואשירה. תרבות היא אחת האושיות של האומה, היא מלכדת את האנשים ומקנה להם תחושת שייכות לעם ולארץ. לכן, אנו מוחים כפיים לאמנים וסופרים יהודיים באשר הם, משתדלים לתמוך בהם ולשתף אותם בפעילות שלנו.

14 יונ 2023
1 דקות קריאה
253
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

חיים, עבודה ולימודים בישראל

חיים, עבודה ולימודים בישראל

בנוכחותו של נתן ברמן, אחראי קליטת עולים חדשים בעיריית ירושלים, ולטיסיה בראן, יועצת תעסוקה בסוכנות היהודית לישראל, המחלקה לעידוד עלייה בהסתדרות הציונית העולמית קיימה את הכנס 'לחיות, לעבוד וללמוד בישראל'. במפגש בנוכחותו של נתן ברמן, אחראי קליטת עולים חדשים בעיריית ירושלים, ולטיסיה בראן, יועצת תעסוקה בסוכנות היהודית לישראל, מחלקת קידום העלייה של ההסתדרות הציונית העולמית קיימה את הכנס […]
תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 מאי

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 מאי

Photo: The Acre prison after the break, 1947 / Wikimedia 2 מאי 1860 – בעיר פשט (אז אוסטרו-הונגריה, כיום חלק מבודפשט, הונגריה) נולד בנימין זאב הרצל, חוזה מדינת ישראל (נפטר ב-1904) 4 מאי 1917 – סוקולוב מתקבל לראיון אצל אפיפיור בנדיקטוס ה-15 בוותיקן.
תולדות הציונות ומדינת ישראל: 15-22 ביולי

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 15-22 ביולי

Photo: ship Exodus 1947 15 יולי 1940 – מטוסים איטלקים מפציצים את חיפה.