הבמה לפרויקט שיעור בונוס "בטריבונה ג'ודאיקה" – WZO

הבמה לפרויקט שיעור בונוס "בטריבונה ג'ודאיקה"

לא מזמן סיפרנו על סדרת שיעורי בונוס מוצלחת אשר ערך בברזיל השליח של המחלקה במסגרת הפרויקט, איש הי–טק ישראלי דניאל טורבן. שיעורי בונוס המוצלחים  של דניאל עררו תהודה רבה בקהילה היהודית במדינה ענקית זו. גדולה עד כדי כך שהעיתון היהודי המשמעותי ביותר בברזיל "טריבונה ג'ודאיקה" הקדיש עמוד שלם לראיון עם דניאל במהדורתו שיצאה לאור לקראת […]

לא מזמן סיפרנו על סדרת שיעורי בונוס מוצלחת אשר ערך בברזיל השליח של המחלקה במסגרת הפרויקט, איש היטק ישראלי דניאל טורבן. שיעורי בונוס המוצלחים  של דניאל עררו תהודה רבה בקהילה היהודית במדינה ענקית זו. גדולה עד כדי כך שהעיתון היהודי המשמעותי ביותר בברזיל "טריבונה ג'ודאיקה" הקדיש עמוד שלם לראיון עם דניאל במהדורתו שיצאה לאור לקראת ראש השנה.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנמברגקוריטני: "אני שמחה שפרויקט שיעורי בונוס  מקבל תנופה ותהודה רבות יותר ויותר בקהילות היעד של השליחים שלנו. הופעותיהם בתקשורת מקומית, הן יהודית והן כללית, משרתות עוד מטרה חשובה שלנולחשוף את האמת על מדינת ישראל בפני כמה שיותר יהודים באשר הם".

23 ספט 2019
1 דקות קריאה
222
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

פגישה עם נשות בונדס ישראל

פגישה עם נשות בונדס ישראל

בבניין מוסדות לאומיים בירושלים באולם ויצמן ההיסטורי, נערך מפגש של משלחת נשות בונדס ישראל מארה"ב עם יו"ר הצ"ע יעקב חגואל וראשת המחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע מרינה רוזנברג קוריטני, אשר סיפרה על פעילות מחלקתה בכלל ועל המיזם "גאולה" בפרט.
חיים, עבודה ולימודים בישראל

חיים, עבודה ולימודים בישראל

בנוכחותו של נתן ברמן, אחראי קליטת עולים חדשים בעיריית ירושלים, ולטיסיה בראן, יועצת תעסוקה בסוכנות היהודית לישראל, המחלקה לעידוד עלייה בהסתדרות הציונית העולמית קיימה את הכנס 'לחיות, לעבוד וללמוד בישראל'. במפגש בנוכחותו של נתן ברמן, אחראי קליטת עולים חדשים בעיריית ירושלים, ולטיסיה בראן, יועצת תעסוקה בסוכנות היהודית לישראל, מחלקת קידום העלייה של ההסתדרות הציונית העולמית קיימה את הכנס […]
יום אבל אזרחי לזכר הנספים

יום אבל אזרחי לזכר הנספים

תמונה: JaneJJ/ Shutterstock.com חודש ימים בדיוק חלף מאז הפיגוע הטרוריסטי שביצעו לוחמי חמאס נגד ישראל.