הבמה לפרויקט שיעור בונוס "בטריבונה ג'ודאיקה" – WZO

הבמה לפרויקט שיעור בונוס "בטריבונה ג'ודאיקה"

לא מזמן סיפרנו על סדרת שיעורי בונוס מוצלחת אשר ערך בברזיל השליח של המחלקה במסגרת הפרויקט, איש הי–טק ישראלי דניאל טורבן. שיעורי בונוס המוצלחים  של דניאל עררו תהודה רבה בקהילה היהודית במדינה ענקית זו. גדולה עד כדי כך שהעיתון היהודי המשמעותי ביותר בברזיל "טריבונה ג'ודאיקה" הקדיש עמוד שלם לראיון עם דניאל במהדורתו שיצאה לאור לקראת […]

לא מזמן סיפרנו על סדרת שיעורי בונוס מוצלחת אשר ערך בברזיל השליח של המחלקה במסגרת הפרויקט, איש היטק ישראלי דניאל טורבן. שיעורי בונוס המוצלחים  של דניאל עררו תהודה רבה בקהילה היהודית במדינה ענקית זו. גדולה עד כדי כך שהעיתון היהודי המשמעותי ביותר בברזיל "טריבונה ג'ודאיקה" הקדיש עמוד שלם לראיון עם דניאל במהדורתו שיצאה לאור לקראת ראש השנה.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנמברגקוריטני: "אני שמחה שפרויקט שיעורי בונוס  מקבל תנופה ותהודה רבות יותר ויותר בקהילות היעד של השליחים שלנו. הופעותיהם בתקשורת מקומית, הן יהודית והן כללית, משרתות עוד מטרה חשובה שלנולחשוף את האמת על מדינת ישראל בפני כמה שיותר יהודים באשר הם".

23 ספט 2019
1 דקות קריאה
238
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

נא להכיר: שגרירי העברית שלנו

נא להכיר: שגרירי העברית שלנו

השגרירים שלנו הם מורים ומסבירנים ישראלים, המשתפים את אהבתם לתרבות, גסטרונומיה, היסטוריה ותחומים אחרים של חיי החברה המדינה בישראל דרך הרצאות, סדנאות ומפגשים, הן מקוונים והן פרונטליים.
האולפן בזמן הקורונה…

האולפן בזמן הקורונה…

ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג קוריטני: אני רוצה לשתף אתכם במכתב שקיבלתי מאנדריאה כהן, המורה של האולפן שלנו בסלטה.
 זוכות הפרס "גולדן גולדה" ממשיכות את פועלם החינוכי

 זוכות הפרס "גולדן גולדה" ממשיכות את פועלם החינוכי

ביום שישי  17 מאי המחלקה לעידוד העלייה ערכה מפגש בין תלמידי בית הספר אליאנס בעיירה PAVILLON SOUS BOIS (פריז רבתי) עם הזוכות בפרס "גולדן גולדה", אשר כידוע הוענק על ידי המחלקה בשם ההסתדרות הציונית העולמית לנשים אשר תרמו תרומה מיוחדת למפעל הציוני, לעידוד העלייה ולחיי קהילותיהן.   מנהלת בית הספר, הגב' שרה לור אטיאס התרשמה מאוד מסיפור חייהן, ממסירותן הרבה […]