שנת הלימודים החדשה בריו – WZO

שנת הלימודים החדשה בריו

אחרי סן פאולו שבה האולפנים של המחלקה לעידוד העלייה החלו לפעול עוד בסוף פברואר, ב-6 במרץ החלהברגל ימין שנת הלימודים החדשה גם בריו דה ג'נירו. יותר מ-150 תלמידים החלו ללמוד ב-7 כיתות האולפן שפעולות במסגרת בית ספר "לייסין" (4 כיתות בסניף"בוטפוגו" ועוד 3 בסניף "ברה", סך כל כ-150 תלמידים). בחום מעל 30 מעלות ואחרי יום עבודה אורך התלמידיםבאים ללמוד. צעירים, מבוגרים, סבים, אימהות, דתיים וחילונים יושבים ביחד עם מטרה אחת – לדבר עברית

אחרי סן פאולו שבה האולפנים של המחלקה לעידוד העלייה החלו לפעול עוד בסוף פברוארב-6 במרץ החלהברגל ימין שנת הלימודים החדשה גם בריו דה ג'נירו.

יותר מ-150 תלמידים החלו ללמוד ב-7 כיתות האולפן שפעולות במסגרת בית ספר "לייסין(4 כיתות בסניף"בוטפוגוועוד 3 בסניף "ברה", סך כל כ-150 תלמידים). בחום מעל 30 מעלות ואחרי יום עבודה אורך התלמידיםבאים ללמודצעיריםמבוגריםסביםאימהותדתיים וחילונים יושבים ביחד עם מטרה אחת – לדבר עברית

14 מרץ 2018
1 דקות קריאה
312
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

להיות רופא בישראל

להיות רופא בישראל

ב-22 נובמבר 2023 המחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע ערכה סמינר מקוון לרופאים תחת הכותרת  ״להיות רופא בישראל״ בשיתוף עם ארגון גבהים.
חגיגות לרגל סיום שנת הלימודים באולפני הצ"ע בצרפת

חגיגות לרגל סיום שנת הלימודים באולפני הצ"ע בצרפת

ובכן, הסתיימה שנת הלימודים ב-125 כיתות אולפן של המחלקה לעידוד העלייה בצרפת.
לנטוע תקוה

לנטוע תקוה

Photo:  CHAIYARAT / Shutterstock.com תלמידי אולפן קיץ של המחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע מבבואנוס איירס, בירת ארגנטינה ערכו ביחד עם המורים ועם צוות המחלקה באמל"ט את סדר ט"ו בשבט.