שנת הלימודים החדשה בריו
אחרי סן פאולו שבה האולפנים של המחלקה לעידוד העלייה החלו לפעול עוד בסוף פברואר, ב-6 במרץ החלהברגל ימין שנת הלימודים החדשה גם בריו דה ג'נירו.
![](https://domoi.org/wp-content/uploads/2018/09/Brazil_ulpan.jpeg)
יותר מ-150 תלמידים החלו ללמוד ב-7 כיתות האולפן שפעולות במסגרת בית ספר "לייסין" (4 כיתות בסניף"בוטפוגו" ועוד 3 בסניף "ברה", סך כל כ-150 תלמידים). בחום מעל 30 מעלות ואחרי יום עבודה אורך התלמידיםבאים ללמוד. צעירים, מבוגרים, סבים, אימהות, דתיים וחילונים יושבים ביחד עם מטרה אחת – לדבר עברית