הכשרה וירטואלית – WZO

הכשרה וירטואלית

פרויקט חדשני זה פועל במלוא המרץ זה מספר שבועות, במהלכם התקיימו שלושה מפגשים וירטואליים בין המורים של כיתות עידוד העלייה   (אולפנים) אשר המחלקה לעידוד העלייה מפעילה ברחבי תבל, עם המומחיות הדגולות להוראת השפה העברית גילה פרייזלר וחנה משלר. הפרויקט נועד להעלות את הרמה המקצועית של  המורים שלנו ולרענן או אף להקנות להם ידע חדש בנושאים כגון […]

פרויקט חדשני זה פועל במלוא המרץ זה מספר שבועות, במהלכם התקיימו שלושה מפגשים וירטואליים בין המורים של כיתות עידוד העלייה   (אולפנים) אשר המחלקה לעידוד העלייה מפעילה ברחבי תבל, עם המומחיות הדגולות להוראת השפה העברית גילה פרייזלר וחנה משלר.

הפרויקט נועד להעלות את הרמה המקצועית של  המורים שלנו ולרענן או אף להקנות להם ידע חדש בנושאים כגון הוראת השפה העברית ללא תרגום לשפות אחרות (הרואה בשיטה "עברית בעברית"), רזי הדקדוק העברי (הכותרת של אחד המפגשים כגון אלו הייתה "שם תואר, שם עצם") ואחרים.

ראשת המחלקה לעידוד  העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני: "אנו לא נרתעים ולא נירתע בפעילותנו הנמרצת למען הפצה רחבה ככל שאפשר של הידע בשפה העברית, לא רק בקרב תלמידי האולפנים, אלא גם בקרב המורים והמורות הנפלאים שלנו. לשם כך יזמנו ביו השאר את הפרויקט החדשני הזה וכמובן נמשיך ליזום וליצור פרויקטים חדשניים אחרים הן במרחב המקוון והן במרחב הפיזי למען השגת יעדינו".

23 אפר 2019
1 דקות קריאה
229
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 30-24 בספטמבר

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 30-24 בספטמבר

24 ספטמבר 1975 – ממזרח לירושלים הוקם ישוב מעלה אדומים, כעת – עיר ואם בישראל והיישוב הגדול בשטחים ששוחררו במהלך מלחמת ששת הימים.
מגמת עליה: צעירים מדרום-אמריקה עשו מבחן פסיכומטרי בספרדית

מגמת עליה: צעירים מדרום-אמריקה עשו מבחן פסיכומטרי בספרדית

ביום ראשון, ה-13 במרץ, ברוסריו ובואנוס איירס שבארגנטינה התקיים מבחן פסיכומטרי – שיאו של פרויקט "מגמת עליה" של המחלקה לעידוד עליה ואופק ישראלי.
מרגש של עמיתתנו למלאכה

מרגש של עמיתתנו למלאכה

שלום רב, היום היה היום האחרון ללימודים לפני מבחן הסיום של הקורס והיציאה לחופשה.