שאלו שלום ירושלים – WZO

שאלו שלום ירושלים

תחת כותרת זו נערך אחד הסיורים הווירטואלים במסגרת הפרויקט החדש של המחלקה לעידוד עלייה אשר שמו מתארת באופן מיטבי את משמעותו ויעודו: ״טיולים וירטואליים בישראל״. לטובת פרויקט זה המחלקה גייסה את מיטב מורי דרך בישראל, אשר ניהלו בשפות האנגלית, הספרדית, הרוסית והצרפתית סדרות של סיורים במקומות המרתקים ביותר בארץ ישראל. הפרויקט ריתק עשרות אלפים (!) […]

תחת כותרת זו נערך אחד הסיורים הווירטואלים במסגרת הפרויקט החדש של המחלקה לעידוד עלייה אשר שמו מתארת באופן מיטבי את משמעותו ויעודו: ״טיולים וירטואליים בישראל״. לטובת פרויקט זה המחלקה גייסה את מיטב מורי דרך בישראל, אשר ניהלו בשפות האנגלית, הספרדית, הרוסית והצרפתית סדרות של סיורים במקומות המרתקים ביותר בארץ ישראל. הפרויקט ריתק עשרות אלפים (!) יהודים ברחבי תבל. כך למשל, הסיור הנזכר ברישא של ידיעה זו, זכה ליותר מ-21 אלף צפיות בקרב היהודים דוברי הרוסית בצפון אמריקה. גם סיורים אחרים המספרים על מגוון רחב של האתרים מזוויות ראייה שונות (כמו למשל סיור ברוסית "ירושלים בספרותו של מיכאל בולגקוב", או הסיור בצרפתית "במרגלות הכותל" ועוד) זכו ליותר מתריסר אלף צפיות – כל אחד בקרב קהל היעד שלו.

ראשת המחלקה לעידוד  עלייה מרינה רוזנבררג קוריטני:

"נתוני הצפיה או יותר נכון, ההשתפות בסיורים שלנו מדברים בעד עצמם. אני מודה לסגל שלנו ולמורי דרך הנפלאים על ביצוע פרויקט כה חשוב, מוצלח ותורם כה רבות למפעל עידוד העלייה. אני משוכנעת כי סיורים אלה תרמו ועוד יתרמו להעמקת הקשר של יהודי עולם לישראל. תגובות רבות ונלהבות שמתקבלות על ידנו מדי יום מעידות על כך. בפרק התהילים, ממנו נלקחה כותרת הידיעה, נאמר: עֹמְדוֹת, הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ, יְרוּשָׁלִָם. יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר, שֶׁחֻבְּרָה-לָּהּ יַחְדָּו. שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים, שִׁבְטֵי-יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל… ואכן, אנו פועלים ביתר שאת על מנת לעודד בואו של היום, בו "שבטי עדות לישראל" שהם יהודים באשר הם, יתחברו יחדיו בירושלים ובמדינת ישראל".

24 אוג 2020
1 דקות קריאה
421
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

שיעור בונוס של טייסת קרב

שיעור בונוס של טייסת קרב

שיעורי בונוס – כך הנקרא אחד פרויקטים הדגל של המחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע.
תולדות הציונות ומדינת ישראל: 16–23 דצמבר

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 16–23 דצמבר

16 דצמבר 1917 – התורכים תולים בדמשק את שני חברי ניל"י שבידיהם – נעמן בלקינד ויוסף לישנסקי.
דרום אפריקה הגישה תביעה נגד ישראל.

דרום אפריקה הגישה תביעה נגד ישראל.

ממשלת דרום אפריקה האשימה את ישראל בגנוציד ופנתה לבית הדין הבינלאומי בהאג, דורשת להתחיל בהליכים משפטיים.