הכנה וירטואלית לעלייה ריאלית – WZO

הכנה וירטואלית לעלייה ריאלית

בברזיל החלו לפעול שתי כיתות אולפן וירטואליות חדשות למועמדים להשתתפות בפרויקט נעל"ה קרי, לתלמידי כיתות י"א וי"ב שמתכוננים לעלות על מנת להמשיך לימודיהם בישראל כבר בספטמבר. תכנית הלימודים בנויה על 100 שעות לימוד, הלימודים  מתקיימים פעמיים בשבוע בשתי קבוצות (המחולקות לפי הרמות), סה"כ 3 שעות לימוד שבועיות לקבוצה. בשיעורים ראשונים בשתי הקבוצות השתתפו 40 תלמידים […]

בברזיל החלו לפעול שתי כיתות אולפן וירטואליות חדשות למועמדים להשתתפות בפרויקט נעל"ה קרי, לתלמידי כיתות י"א וי"ב שמתכוננים לעלות על מנת להמשיך לימודיהם בישראל כבר בספטמבר.

תכנית הלימודים בנויה על 100 שעות לימוד, הלימודים  מתקיימים פעמיים בשבוע בשתי קבוצות (המחולקות לפי הרמות), סה"כ 3 שעות לימוד שבועיות לקבוצה. בשיעורים ראשונים בשתי הקבוצות השתתפו 40 תלמידים וכל יום מצטרפים תלמידים חדשים – הודות לתהודה רבה שצבר הפרויקט.

ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג קוריטני:

"יוזמה זו חוצה כל גבולות. יחד עם בני הנוער לומדים בקבוצות אלה גם הוריהם. אין לפרויקט גם גבולות גיאוגרפית. משתתפים בו הן תושבי כרכי ענק בברזיל, הן יהודים שגרים בעיירות מרוחקות והן יהודי פורטוגל. אני סמוכה ובטוחה כי נמשיך ונרחיב עוד ועוד הגבולות של הפרויקטים שלנו". 

 

4 יונ 2020
1 דקות קריאה
393
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

בשים דגש על נשים וצעירים

בשים דגש על נשים וצעירים

בתמונות: אל"מ אורלי שטרן במעמד קבלת הפרס בין התאריכים 23-28.11.17 קיימה המחלקה לעידוד עלייה מספר פעילויות משמעותיות בקרב קהילות היהודים דוברי הרוסית בניו יורק.
להתחיל מבראשית

להתחיל מבראשית

במסגרת הפרויקט "לך לך" של המחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע, בין ה-1 ל-11 מאי נערך בארגנטינה סבב אינטנסיבי, מעניין וחשוב של הופעותיו והרצאותיו של יליד מדינה זו ועולה ותיק דיאגו סייקין, מהנדס אלקטרוניקה ומחשבים ומומחה ברובוטיקה, אשר פיתח ועשה הדגמה וירטואלית של החללית "בראשית" בחברת SPACEIL וגם היה אחראי על פעילות החיישנים של החללית.
תולדות הציונות ומדינת ישראל: 23–30 בנובמבר

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 23–30 בנובמבר

23 נובמבר 1924 – בצפון לתל אביב מוקמת מושבה חדשה, הנושאת את שמו של אבי הציונות – הרצליה.