שיעור בונוס או גילוי האמת על מדינת ישראל – WZO

שיעור בונוס או גילוי האמת על מדינת ישראל

לישראלים אין צורך להציג את בן-דרור ימיני. עיתונאי, מסבירן ומרצה מבריק זה מוכר כאן לכל. אך בהחלט אינו אנונימי גם בחו"ל. בן-דרור מרבה להרצות בקמפוסים ומעל בימות הפרלמנטים במדינות עולם רבות, וספרו בשם "תעשיית השקר: מיתוסים ועובדות לגבי הסכסוך הישראלי-ערבי" הפך לרב מכר עולמי. אחד דפוסי פעולתה של המחלקה הוא הבאת האמת על המדינה היהודית […]

לישראלים אין צורך להציג את בן-דרור ימיני. עיתונאי, מסבירן ומרצה מבריק זה מוכר כאן לכל. אך בהחלט אינו אנונימי גם בחו"ל. בן-דרור מרבה להרצות בקמפוסים ומעל בימות הפרלמנטים במדינות עולם רבות, וספרו בשם "תעשיית השקר: מיתוסים ועובדות לגבי הסכסוך הישראלי-ערבי" הפך לרב מכר עולמי.

אחד דפוסי פעולתה של המחלקה הוא הבאת האמת על המדינה היהודית לכמה שיותר יהודים באשר הם – כנדבך חשוב של עידוד עלייה. אך טבעי הוא כי המחלקה ערכה בתחילת פברואר סבב שיעורי בונוס של בן-דרור ימיני באיים הבריטיים.

תוך שמונה ימים, בן-דרור ערך שיעוריו במרכזים קהילתיים, כיתות אולפן של המחלקה ובתי הכנסת בברייטון, קמבריג', בורחמווד, מנצ'סטר, לידס, לונדון ודבלין תחת הכותרות: "זכויות האדם: האמת והמניפולציות", "הנאקבה היהודית: פליטים יהודים ממדינות ערב" וכמובן ""תעשיית השקר: מיתוסים ועובדות לגבי הסכסוך הישראלי-ערבי" כשם ספרו.

כל שיעור כל שכן, שיעור בונוס זה לא רק הרצאה אלא גם שיחה חופשית בין המרצה לנוכחים. תגובתו של אחד המשתתפים בשיעורי בונוס של בן-דרור ימיני מדברת בעד עצמה: "התגלתה בפניי האמת. אפשר לומר שסוף-סוף הבנתי איזו אמת גדולה עומדת מאחרי הקמתה של מדינת ישראל, על מה ונגד מה היא לוחמת ומי צודק בסכסוכה עם אויביה ושונאיה".

ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג קוריטני: "תכליתו של הפרויקט שיעור בונוס – להוות תגלית קרי, לגלות בפני השומעים את האמת על מדינת ישראל. לשם כך אנו עורכים במדינות שונות תחת הכותרת "שיעור בונוס" סבבי הופעות של בעלי שם ישראלים, אשר כל אחד בתחומו השיגו הישגים ניכרים ויש להם מה לספר על עצמם ועל מדינתם. תגובתו של אחד המשתתפים בשיעור בונוס שבן-דרור ימיני העביר בבריטניה – עוד הוכחה לכך שאנו קולעים במטרה. אני מודה לצוות של המחלקה בבריטניה ולשותפים שלנו מאופק ישראלי וארגונים יהודים מקומיים על סבב שיעור בונוס מוצלח ומבריק של בן-דרור ימיני".

27 פבר 2020
2 דקות קריאה
313
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

שיעור בונוס תרתי משמע

שיעור בונוס תרתי משמע

כל שיעור בונוס לפי הגדרתו הוא אירוע לו שגרתי אשר במהלכו תלמידי האולפנים של המחלקה ברחבי תבל  נפגשים עם ישראלים בולטים, אשר להם יש מה לספר על עצמם ועל המדינה היהודית.
חברים תודה על התמיכה

חברים תודה על התמיכה

.תודה שאתם עומדים לצד ישראל ותומכים בזכותנו להגנה עצמית מפני התקפות טרור
משחק "השיבה" החל לדבר צרפתית

משחק "השיבה" החל לדבר צרפתית

במסגרת שבוע העברית אשר המחלקה ערכה בצרפת, בין ההפתעות וההמצאות שעובדי המחלקה הכינו להמוני המשתתפים, היה גם משחק הטריבייה "השיבה" בגרסתו הצרפתית.