עוד נקודה על מפת האולפנים של המחלקה – WZO

עוד נקודה על מפת האולפנים של המחלקה

ברפאלה, עיר צפונית של פרובינציית סנטה-פה בארגנטינה, נפתחה כיתת אולפן של המחלקה לעידוד העלייה. הקהילה היהודית ברפאלה היא הקהילה החדשה ביותר בארגנטינה שהוקמה רשמית לפני כשנתיים. רוב חבריה אנשים צעירים וילדיהם, הצאצאים של מהגרים יהודים מהעיירה מיסס-וישה, אשר הייתה הכפר היהודי הראשון בארגנטינה. ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני: "עם פתיחת האולפן שלנו ברפאלה הכמות […]

ברפאלה, עיר צפונית של פרובינציית סנטה-פה בארגנטינה, נפתחה כיתת אולפן של המחלקה לעידוד העלייה.

הקהילה היהודית ברפאלה היא הקהילה החדשה ביותר בארגנטינה שהוקמה רשמית לפני כשנתיים. רוב חבריה אנשים צעירים וילדיהם, הצאצאים של מהגרים יהודים מהעיירה מיסס-וישה, אשר הייתה הכפר היהודי הראשון בארגנטינה.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני: "עם פתיחת האולפן שלנו ברפאלה הכמות של כיתות עידוד העלייה שלנו בארגנטינה הגיעה ל-31. אך סמלי הוא שהכיתה, עמה עברנו את רף של שלושים כיתות, נפתחה בעיר קטנה זו. בכך עשינו עוד צעד להשגת מטרתנו: לעזור לכל יהודי באשר הוא לעשות צעדים ראשונים לקראת חזרתו הביתה. אני מאחלת הצלחה למורה האולפן שלנו ברפאלה אריאל סבירסקי ולתלמידיו".

 

19 יונ 2019
1 דקות קריאה
192
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

טו בשבט — ראש השנה לאילונות

טו בשבט — ראש השנה לאילונות

בערב ה-24 בינואר החל חג טו בשבט, שימשך כל היום מחר.
המגמה – עלייה

המגמה – עלייה

בין 30 בנובמבר ל-2 בדצמבר, בשלוש הערים – בואנוס-איירס, רוסריו ומנדוזה נערכו ימי עיון, בהם הוקשה התכנית החדשה של המחלקה לעידוד העלייה בשם "מגמת העלייה".
שיעור בונוס או גילוי האמת על מדינת ישראל

שיעור בונוס או גילוי האמת על מדינת ישראל

לישראלים אין צורך להציג את בן-דרור ימיני.