הפרויקט שגרירי עברית הולך ומתרחב – WZO

הפרויקט שגרירי עברית הולך ומתרחב

על נקודת הזינוק של הפרויקט החדשני הזה סיפרנו באפריל, בשלהי שנת הלימודים באולפנים של המחלקה בצרפת. והנה עם תחילת שנת הלימודים החדשה, הפרויקט קיבל ממדים חדשים. קבוצת סטודנטים ישראלים אשר לומדים באזור פריס רבתי, התאספה למפגש הכנה לעבודתם ההתנדבותית במסגרת הפרויקט. את המפגש העבירה יעל – הסטודנטית הישראלית עם שם משפחה מדבר בעד עצמו – […]

על נקודת הזינוק של הפרויקט החדשני הזה סיפרנו באפריל, בשלהי שנת הלימודים באולפנים של המחלקה בצרפת. והנה עם תחילת שנת הלימודים החדשה, הפרויקט קיבל ממדים חדשים.

קבוצת סטודנטים ישראלים אשר לומדים באזור פריס רבתי, התאספה למפגש הכנה לעבודתם ההתנדבותית במסגרת הפרויקט. את המפגש העבירה יעל – הסטודנטית הישראלית עם שם משפחה מדבר בעד עצמו – ישראלי. בין השאר, יעל ישראלי אמרה למשתתפי המפגש כי "העבודה במסגרת הפרויקט הזה הייתה אחד הדברים החשובים והמרגשים ביותר בכל חיי".

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני: "הפרויקט החדשני הזה אשר התחלנו רק לפני כחצי שנה, כעת עולה לרמה חדשה ומתרחב באופן משמעותי. מדובר בדיפלומטיה עממית של הציונות, המדינה היהודית, של שפתה ותרבותה. אני מברכת את החברים החדשים של "הסגל הדיפלומטי" שלנו ובטוחה כי פרויקט זה כמו כל יזמות חדשניות שלנו, יתרום לכך שיהודים רבים יקבלו ההחלטה הנכונה – חוזרים הביתה!"

בתמונות:

קבוצת שגרירי העברית החדשים עם השגרירה הראשונה יעל ישראלי (בצד שמאל)

סמינר ההכנה של שגרירי העברית בעיצומו

17 נוב 2019
1 דקות קריאה
225
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

הכנה וירטואלית לעלייה ריאלית

הכנה וירטואלית לעלייה ריאלית

בברזיל החלו לפעול שתי כיתות אולפן וירטואליות חדשות למועמדים להשתתפות בפרויקט נעל"ה קרי, לתלמידי כיתות י"א וי"ב שמתכוננים לעלות על מנת להמשיך לימודיהם בישראל כבר בספטמבר.
לראשונה בצרפת: אולפני עברית מבלי לצאת מהבית

לראשונה בצרפת: אולפני עברית מבלי לצאת מהבית

מקור ראשון –  א׳ באדר א׳ ה׳תשע״ט (06-02-2019) מאת: צביקה קליין ההסתדרות הציונית השיקה תוכנית שתסייע לכל יהודי שחפץ ללמוד עברית לעשות זאת בצורה נוחה ובמחיר מסובסד.
שיעורי בונוס מאת סיריל כהן

שיעורי בונוס מאת סיריל כהן

בין 24 נובמבר ל-4 דצמבר נערך ביקור בצרפת של הפרופ' סיריל כהן מאונ' בר אילן, מומחה לאימונולוגיה שערך מחקר חדשני בתחום טיפול בסרטן באמצעות אימונותרפיה וגישה אישית למטופל.