ישראל אהבתי אתמול, היום וגם מחר – WZO

ישראל אהבתי אתמול, היום וגם מחר

לפני כחודש, המחלקה לעידוד העלייה של הצ"ע ועתונאית ישראלית דגולה רינה מצליח לפני כחודש פנו לכל אלה שלומדים באולפנים של המחלקה לעידוד העלייה בקריאה לברך את מדינת ישראל לרגל יום הולדת ה-70 שלה. בערבית כמובן. כפי שהובטח, הברכה הטובה, היצירתית והמרגשת  ביותר תזכה בפרס ותוקרן ותכנית "פגוש ת'עתונות". כעת יחד עם המנחה של התכנית רינה […]

לפני כחודש, המחלקה לעידוד העלייה של הצ"ע ועתונאית ישראלית דגולה רינה מצליח לפני כחודש פנו לכל אלה שלומדים באולפנים של המחלקה לעידוד העלייה בקריאה לברך את מדינת ישראל לרגל יום הולדת ה-70 שלה. בערבית כמובן. כפי שהובטח, הברכה הטובה, היצירתית והמרגשת  ביותר תזכה בפרס ותוקרן ותכנית "פגוש ת'עתונות". כעת יחד עם המנחה של התכנית רינה מצליח מילאנו את הבטחתנו והעלנו לשידור את הברכה הזוכה.

כאמור, ראיון התחרות המדוברת נולד כהמשך של שיתוף פעולה פורה בין ראש המחלקה לעידוד העלייה של הצ"ע מרינה רוזנברג-קוריטני ולבין רינה מצליח. במסגרת שת"ף זה רינה השתתפה בפרויקט מוצלח של המחלקה "שיעור בונוס" והופעותיה בפני תלמידי האולפנים של הצ"ע בצרפת בקיץ אשתקד נחלה הצלחה רבה.

13 אפר 2018
1 דקות קריאה
268
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

ביער רוחמה נטעה חורשה חדשה ושמה "עולים בעברית"

ביער רוחמה נטעה חורשה חדשה ושמה "עולים בעברית"

בטקס צנוע אך חגיגי, המחלקה לעידוד העלייה בהסתדרות הציונית העולמית בשיתוף פעולה עם קק"ל פתחה ב-15 אפריל פרויקט חדשני "חורשה עולים בעברית".
מפגש מיוחד לרגל יום העצמאות בסאו פאולו

מפגש מיוחד לרגל יום העצמאות בסאו פאולו

23 אפריל 2023 נערך מפגש שגרתי ומיוחד גם ילד ב"קפה עברית" באוניברסיטת סאו פאולו.
סבב שיעורי בונוס של הדר גלרון באיים הבריטיים

סבב שיעורי בונוס של הדר גלרון באיים הבריטיים

הבמאית, השחקנית והתסריטאית הישראלית הדגולה הדר גלרון ערכה בתור השליחה של המחלקה לעידוד העלייה סבב שיעורי בונוס קרי, הרצאות והופעות  בקהילות יהודיות ברחבי אנגליה ואירלנד.