שמחים להתארח – WZO

שמחים להתארח

יוזמה חדשה של המחלקה לעידוד העלייה תחת שם עבודה זה יצאה לדרך בצרפת, בכיתת האולפן  לצעירים Relev בפריז. השתלשלות העניינים: אל"מ עמיחי יודנפרוינד, מפקד צוות בקורס המג"דים ומפקדי טייסות, ערך ביקור במספר מדינות אירופה כולל צרפת במסגרת המשלחת של צה"ל. "ממש במקרה" אל"מ יודנפרוינד הוא דודו של יעל ישראלי, המורה באולפן האמור. יעל נטלה יוזמה, והזמינה את […]

יוזמה חדשה של המחלקה לעידוד העלייה תחת שם עבודה זה יצאה לדרך בצרפת, בכיתת האולפן  לצעירים Relev בפריז.

השתלשלות העניינים:
אל"מ עמיחי יודנפרוינד, מפקד צוות בקורס המג"דים ומפקדי טייסות, ערך ביקור במספר מדינות אירופה כולל צרפת במסגרת המשלחת של צה"ל.

"ממש במקרה" אל"מ יודנפרוינד הוא דודו של יעל ישראלי, המורה באולפן האמור. יעל נטלה יוזמה, והזמינה את קרוב משפחתה בעל רקע "ישראלי" וצבאי כה מרשים להיפגש עם תלמידי האולפן ולדבר עמם בגובה העניים על היהדות, על המדינה היהודית, על הנוער המגן על מולדתו וכמובן על השפה העברית וחשיבותה בחיי עמנו. למותר לומר שאל"מ עמיחי התקבל על ידי קהל היעד בהתלהבות רבה והמפגש היה עידוד העלייה פשוטו כמשמעו.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנבגר-קוריטני: "היוזמה הזו אשר תכליתה ניצול כל הזדמנות להעברת מסרים של עידוד העלייה משתלבת היטב בפרויקט "שיעור בונוס", במסגרתו אנו מפגישים את תלמידי האולפנים שלנו ברחבי התבל עם האח"מים הישראלים. פרויקט זה כבר הוכיח את עצמו כי הרי הקשר הבלתי אמצעי עם האנשים שיש להם מה לספר על ישראל ועל תרומתם לשגשוגה ולהגנתה הנו אמצעי חשוב ביותר לעידוד העלייה".

30 מאי 2019
1 דקות קריאה
398
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

מסיבת חנוכה לתלמידי האולפנים בפריז

מסיבת חנוכה לתלמידי האולפנים בפריז

ב 6 לדצמבר הדלקנו נר חמישי של חנוכה עם תלמידים ממספר כיתות אולפן בפריז.
יריד עלייה וביקור השר אופיר סופר באולפן עברית

יריד עלייה וביקור השר אופיר סופר באולפן עברית

יריד עליה ראשון בחמש השנים האחרונות התקיים ביום ראשון, ה-17 במרץ 2024, בלונדון, בהשתתפות שר העלייה והקליטה, ח"כ אופיר סופר, שגרירת ישראל בממלכה המאוחדת, גב' ציפי חוטובלי, וסמנכ"ל העלייה והקליטה בסוכנות היהודית, מר שי פלבר.
דרום אפריקה הגישה תביעה נגד ישראל.

דרום אפריקה הגישה תביעה נגד ישראל.

ממשלת דרום אפריקה האשימה את ישראל בגנוציד ופנתה לבית הדין הבינלאומי בהאג, דורשת להתחיל בהליכים משפטיים.