להיות רופא בישראל – WZO

להיות רופא בישראל

ב-22 נובמבר 2023 המחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע ערכה סמינר מקוון לרופאים תחת הכותרת  ״להיות רופא בישראל״ בשיתוף עם ארגון גבהים. את הסמינר הנחו ד״ר רינה פרמונט, שזכתה בפרס משרד העלייה והקליטה על תרומתה המיוחדת לחברה הישראלית בתחום הרפואה, ד״ר ז׳יל מורלי וד״ר דן טייב ,בוגר האולפן לאנשי הרפואה של המחלקה, שעלה לארץ לפני 4 שנים. […]

ב-22 נובמבר 2023 המחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע ערכה סמינר מקוון לרופאים תחת הכותרת  ״להיות רופא בישראל״ בשיתוף עם ארגון גבהים.

את הסמינר הנחו ד״ר רינה פרמונט, שזכתה בפרס משרד העלייה והקליטה על תרומתה המיוחדת לחברה הישראלית בתחום הרפואה, ד״ר ז׳יל מורלי וד״ר דן טייב ,בוגר האולפן לאנשי הרפואה של המחלקה, שעלה לארץ לפני 4 שנים. הדוברים סיפרו על עלייתם ארצה ועל עבודתם כרופאים בישראל. כ-80 רופאים מרחבי צרפת השתתפו במפגש.

23 נוב 2023
1 דקות קריאה
310
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

עוף גוזל

עוף גוזל

קבוצת ההורים "#olim" "עוף גוזל" סיימה את שנתה עם פעילות חדשה שמטרתה להמשיך וליצור קשרים עם עמיתים העוברים את אותם תהליכים.
התגובה לשפיכות דמים בבית הכנסת בפיטסבורג

התגובה לשפיכות דמים בבית הכנסת בפיטסבורג

המחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע מביעה בזאת תדהמתה לגילוי שנאה סטנית – רצח המוני אשר נעשה על ידי אנטישמי חולני בביתה הכנסת בעיר פטסבורג.
הצלחה מתחילה באולפן

הצלחה מתחילה באולפן

המכתב דלהלן קיבלה המורה באולפן של המחלקה בעיר בקוריטיבה (ברזיל) אסתר שווץ' מהתלמיד נתן שוורצמן בן 54 ,שעלה לארץ בתחילת קיץ 2020.