מגמת עליה: לימודים אקדמאים בישראל על מגש הכסף – WZO

מגמת עליה: לימודים אקדמאים בישראל על מגש הכסף

הידיעון VIS A VIS , הגדול והנחשב בקהילה היהודית בארגנטינה, פרסם עוד כתבה על פעילותה של המחלקה: מגמת עליה: לימודים אקדמאים בישראל על מגש הכסף. 29 במאי 2020  המחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע יזמה ומקדמת פרויקט מגמת עליה ("MEGAMAT ALIA"). מדובר בתוכנית המיועדת לספק למעוניינים כאת הכלים הדרושים על מנת להתחיל ולסיים בהצלחה לימודי תואר בישראל. פרויקט חדשני זה פונה לבני […]

הידיעון VIS A VIS , הגדול והנחשב בקהילה היהודית בארגנטינה, פרסם עוד כתבה על פעילותה של המחלקה: מגמת עליה: לימודים אקדמאים בישראל על מגש הכסף.

29 במאי 2020

 המחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע יזמה ומקדמת פרויקט מגמת עליה ("MEGAMAT ALIA"). מדובר בתוכנית המיועדת לספק למעוניינים כאת הכלים הדרושים על מנת להתחיל ולסיים בהצלחה לימודי תואר בישראל.

פרויקט חדשני זה פונה לבני נוער יהודים בגילאי 16-20 שמעוניינים לקבל את התואר הראשון במוסדות להשכלה גבוהה ישראלים. תכנית זו מורכבת מקורס קדם-אוניברסיטאי שמטרתו להכין את החניך למבחן פסיכומטרי (בשפה ספרדית) עוד בהיותו בארגנטינה. המבחן הנו תנאי הסף לקבלה לאוניברסיטאות בישראל, והודות לפרויקט זה ארגנטינה תהיה המדינה הראשונה באמל"ט, בה יוכלו המועמדים להיבחן בארץ מגוריהם כאשר תוצאות המבחן תהיינה תקפות במשך 7 שנים.

מעבר ללימודים במרחב מקוון אפשר להשתתף בפרויקט חדשני זה לא רק לצעירים מקהילות גדולות בארגנטינה, אלא גם למתבגרים מקהילות קטנות ומרוחקות. מלבד הכנה למבחן פסיכומטרי, הפרויקט מציע לחניכיו אפשרות לרכוש ידע בשפה העברית באולפנים של המחלקה בכל הרמות, החל מרמת אפס וכלה ברמה המתקדמת ביותר.

פרויקט חדשני זה הנו פרי שיתוף פעולה בין המחלקה לעידוד העלייה, החברה הממלכתית אופק ישראל, וקמפנה יונידה ג'ודאו ארגנטינה.

7 יונ 2020
1 דקות קריאה
357
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

Информационные технологии и репатриация

Информационные технологии и репатриация

Новые проблемы порождают новые возможности.  Ограничения, которые внесла в жизнь человечества, пандемия короновируса, потребовала новых решений.
יום העצמאות בסאו-פאולו

יום העצמאות בסאו-פאולו

כמו בכל מדינות ופינות התבל, בהן פועלות כיתות האולפן של המחלקה לעידוד העלייה, אירועים חגיגיים לרגל יום עצמאותה של מדינת ישראל נערכו גם בברזיל.
ידוע הרי שהחודש תשרי הוא החודש מאוד חגיגי…

ידוע הרי שהחודש תשרי הוא החודש מאוד חגיגי…

אכן, חודש תשרי מלא חגים ומצוות כרימון זרעים, והשליחים של המחלקה וגם המורים והתלמידים של האולפנים שלה ברחבי תבל יודעים לערוך חגיגות לכבוד חגי תשרי ולחגוג אותם כיאה.