ממשיכים לבנות גשרים, גם בברוקלין – WZO

ממשיכים לבנות גשרים, גם בברוקלין

לקראת חג ט"ו בשבט, המחלקה לעידוד העלייה ערכה בברוקלין פסטיבל תרבות יהודית אשר הפך כבר לאירוע מסורתי. הפסטיבל נערך בקמפוס של Kingsborogh College. כל משתתפי הפסטיבל אשר כללו הנציגים והפעילים של קהילות יהודיות של ניו-יורק רבתי, פוליטיקאים מקומיים והעיקר, יותר משלוש מאות צעירים ובני נוער היהודים והוריהם, ציינו את חשיבות האירוע הן בדבר הידוק הקשרים בתוך קהילות […]

לקראת חג ט"ו בשבט, המחלקה לעידוד העלייה ערכה בברוקלין פסטיבל תרבות יהודית אשר הפך כבר לאירוע מסורתי.

הפסטיבל נערך בקמפוס של Kingsborogh College.
כל משתתפי הפסטיבל אשר כללו הנציגים והפעילים של קהילות יהודיות של ניו-יורק רבתי, פוליטיקאים מקומיים והע
יקר, יותר משלוש מאות צעירים ובני נוער היהודים והוריהם, ציינו את חשיבות האירוע הן בדבר הידוק הקשרים בתוך קהילות עצמן והן בדבר הידוק קשריהם של יהודים מקומיים עם המדינה היהודית, עם תרבותה ובעיקר – לשונה.

"התרבות היהודית, בראש ובראשונה שפתה שהיא השפה העברית היא-היא הגשר החזק ביותר המלכד את כולנו ואותנו עם מדינה שלנו שהיא מדינת ישראל.

בשם כל משתתפי הפסטיבל אני מודה למחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע ולראשה מרינה רוזנברג-קוריטני על שיתוף פעולה פורה ומבורך למען חיזוק גשרים קיימים ובניית גשרים חדשים בינינו" – אמרה מארגנת הפסטיבל ליאונור בוליצ'ב.

30 ינו 2019
1 דקות קריאה
406
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 דצמבר

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 דצמבר

תמונה: דוד בן גוריון בספריית ביתו, בשדה בוקר 1 דצמבר 1953 – חלה לפעול הבורסה לניירות ערך בתל אביב.
כמעט מחצית מהיהודים הבריטים שוקלים להגר

כמעט מחצית מהיהודים הבריטים שוקלים להגר

תמונה: בריטניה, לונדון, כיכר טרפלגר.
כן ירבו

כן ירבו

להלן מכתב שקיבל רכז המחלקה לעידוד עלייה בארגנטינה, צ'ילה ואורוגוואי אלחנדרו מלינקובסקי מקבוצת תלמידי "אולפן 300 שעות", אשר מובילה בבואנוס איירס המורה סילביה מנוחין.