ממשיכים לבנות גשרים, גם בברוקלין – WZO

ממשיכים לבנות גשרים, גם בברוקלין

לקראת חג ט"ו בשבט, המחלקה לעידוד העלייה ערכה בברוקלין פסטיבל תרבות יהודית אשר הפך כבר לאירוע מסורתי. הפסטיבל נערך בקמפוס של Kingsborogh College. כל משתתפי הפסטיבל אשר כללו הנציגים והפעילים של קהילות יהודיות של ניו-יורק רבתי, פוליטיקאים מקומיים והעיקר, יותר משלוש מאות צעירים ובני נוער היהודים והוריהם, ציינו את חשיבות האירוע הן בדבר הידוק הקשרים בתוך קהילות […]

לקראת חג ט"ו בשבט, המחלקה לעידוד העלייה ערכה בברוקלין פסטיבל תרבות יהודית אשר הפך כבר לאירוע מסורתי.

הפסטיבל נערך בקמפוס של Kingsborogh College.
כל משתתפי הפסטיבל אשר כללו הנציגים והפעילים של קהילות יהודיות של ניו-יורק רבתי, פוליטיקאים מקומיים והע
יקר, יותר משלוש מאות צעירים ובני נוער היהודים והוריהם, ציינו את חשיבות האירוע הן בדבר הידוק הקשרים בתוך קהילות עצמן והן בדבר הידוק קשריהם של יהודים מקומיים עם המדינה היהודית, עם תרבותה ובעיקר – לשונה.

"התרבות היהודית, בראש ובראשונה שפתה שהיא השפה העברית היא-היא הגשר החזק ביותר המלכד את כולנו ואותנו עם מדינה שלנו שהיא מדינת ישראל.

בשם כל משתתפי הפסטיבל אני מודה למחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע ולראשה מרינה רוזנברג-קוריטני על שיתוף פעולה פורה ומבורך למען חיזוק גשרים קיימים ובניית גשרים חדשים בינינו" – אמרה מארגנת הפסטיבל ליאונור בוליצ'ב.

30 ינו 2019
1 דקות קריאה
448
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

ממשיכים לחגוג סיום שנת הלימודים בברזיל

ממשיכים לחגוג סיום שנת הלימודים בברזיל

עוד אולפן לא גדול, אך ואיכותי מאוד, אשר התחיל פעולתו השנה בבית חב"ד בסאו פאולו, חוגג את סיום שנת הלימודים המוצלחת.
ממשיכים לפעול ביתר שאת!

ממשיכים לפעול ביתר שאת!

Photo: Triff / Shutterstock.com ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג קוריטני: עם התפשטות הנגיף, המחלקה לעידוד עלייה בהסתדרות הציונית העולמית נאלצה לבטל אירועים רבים שהיו בתכנון וכן נסגרו עשרות אולפנים ברחבי העולם.
מעולה לעולה כוחנו עולה

מעולה לעולה כוחנו עולה

סיפורו האישי של ד' בן ה-21 כשלעצמו מעורר התפעלות והערצה.