אין עוד כוח בעולם – WZO

אין עוד כוח בעולם

תם מצבע מגן החומות. כרגיל, אחרי כל גל הטרור מעזה, בערי אירופה ואמריקה רבות עבר גל עכור של דיבה על ישראל וצה"ל, תקריות אנטישמיות, גילויי אלימות כלפי יהודים וכו'. אך הפעם חל גם חידוש. בערי אירופה ואמריקה רבות עברו גם הפגנות מרשימות של תמיכה בישראל. דגל הלאום שלנו התנוסס על קירות העיריות ובניינים ציבוריים בברלין, […]

תם מצבע מגן החומות. כרגיל, אחרי כל גל הטרור מעזה, בערי אירופה ואמריקה רבות עבר גל עכור של דיבה על ישראל וצה"ל, תקריות אנטישמיות, גילויי אלימות כלפי יהודים וכו'. אך הפעם חל גם חידוש. בערי אירופה ואמריקה רבות עברו גם הפגנות מרשימות של תמיכה בישראל. דגל הלאום שלנו התנוסס על קירות העיריות ובניינים ציבוריים בברלין, בפראג, ברומא, בווינה, בליובליינה, בקייב, בפנמה-סיטי…

הצ"ע ומחלקתה לעידוד עלייה לא יכלו לעמוד בצד. נציגי המחלקה בלונדון ובניו-יורק, בלוס-אנג'לס ובפריס, בבואנוס-איירס ובסאו-פאולו, כמו בכל ערי עולם אחרות בהן הם עובדים, הכיננו והעבירו מפגשי הסברה והפגנות תמיכה בישראל, על מנת להעביר לכל יהודי באשר הוא את האמת על ישראל תחת האש. מסיבות מובנות, רבים מאירועים אלה נערכו במרחב מקוון.

כך, עבור תלמידי האולפנים שלנו בצרפת ובלגיה, נערך ערב חוצה אולפנים תחת הכותרת "חיבוק לישראל". במסגרת הפרויקט נערכו 13 מפגשים מקוונים עם נציגי שגרירות ישראל בצרפת, עיריות, תקשורת, לוחמי האש בעוטף עזה, עולים חדשים הגרים באשקלון ובבאר שבע ועוד.

במקומות, בהם משטר הסגרים נחלש והיה אפשר לערוך פעילות "פרונטלית", נציגי המחלקה נטלו חלק פעיל בהכנתן ועריכתן של הפגנות תמיכה בישראל. הפגנות אלו נערכו בלוס-אנג'לס, בניו-יורק ובלונדון, ובהן השתתפו אלפי אנשים.

ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג קוריטני:

תמיד אמרנו שבשבילנו כל יהודי אשר ובאשר הוא – הנו ישראלי, שבינתיים גר בכתובת אחרת. הפגנות ואירועי תמיכה והזדהות בנו, שנערכו זה עתה במדינות רבות ואשר בהן נטלו חלק פעיל בין השאר תלמידי אולפנינו, רק מוכיחות נכונותה של התזה הזו. כולנו ביחד, ולכן אוייבינו ושונאינו לעולם לא ינצחו ולא ישברו אותנו. אין עוד כוח בעולם שיוכל עלינו!".

בתמונות:

מצעד הזדהות עם ישראל בלונדון

הפגנת התמיכה בישראל בבוורלי-הילס (לוס-אנג'לס)

עלון הזמנה לערב "חיבוק לישראל" הנערך בצרפת ובלגיה

25 מאי 2021
1 דקות קריאה
160
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

החזירו אותם הביתה

החזירו אותם הביתה

צוות המחלקה ותלמידי האולפנים שלה נטלו חלק פעיל בהכנתו ועריכתו של אירוע מרשים, בו דרשנו להחזיר הביתה את הילדים החטופים.
שיעור בונוס באנגליה או המפגש עם אגדה מתהלכת

שיעור בונוס באנגליה או המפגש עם אגדה מתהלכת

מבצע אנטבה (שהוא גם מבצע יונתן) – צירוף מלים זה אינו זקוק להסברים.
צ'ילה: סנונית ראשונה

צ'ילה: סנונית ראשונה

לקראת ראש השנה על מפת הפעילות של המחלקה לעידוד העלייה הופיעה עוד מדינה אחת.