אין עוד כוח בעולם – WZO

אין עוד כוח בעולם

תם מצבע מגן החומות. כרגיל, אחרי כל גל הטרור מעזה, בערי אירופה ואמריקה רבות עבר גל עכור של דיבה על ישראל וצה"ל, תקריות אנטישמיות, גילויי אלימות כלפי יהודים וכו'. אך הפעם חל גם חידוש. בערי אירופה ואמריקה רבות עברו גם הפגנות מרשימות של תמיכה בישראל. דגל הלאום שלנו התנוסס על קירות העיריות ובניינים ציבוריים בברלין, […]

תם מצבע מגן החומות. כרגיל, אחרי כל גל הטרור מעזה, בערי אירופה ואמריקה רבות עבר גל עכור של דיבה על ישראל וצה"ל, תקריות אנטישמיות, גילויי אלימות כלפי יהודים וכו'. אך הפעם חל גם חידוש. בערי אירופה ואמריקה רבות עברו גם הפגנות מרשימות של תמיכה בישראל. דגל הלאום שלנו התנוסס על קירות העיריות ובניינים ציבוריים בברלין, בפראג, ברומא, בווינה, בליובליינה, בקייב, בפנמה-סיטי…

הצ"ע ומחלקתה לעידוד עלייה לא יכלו לעמוד בצד. נציגי המחלקה בלונדון ובניו-יורק, בלוס-אנג'לס ובפריס, בבואנוס-איירס ובסאו-פאולו, כמו בכל ערי עולם אחרות בהן הם עובדים, הכיננו והעבירו מפגשי הסברה והפגנות תמיכה בישראל, על מנת להעביר לכל יהודי באשר הוא את האמת על ישראל תחת האש. מסיבות מובנות, רבים מאירועים אלה נערכו במרחב מקוון.

כך, עבור תלמידי האולפנים שלנו בצרפת ובלגיה, נערך ערב חוצה אולפנים תחת הכותרת "חיבוק לישראל". במסגרת הפרויקט נערכו 13 מפגשים מקוונים עם נציגי שגרירות ישראל בצרפת, עיריות, תקשורת, לוחמי האש בעוטף עזה, עולים חדשים הגרים באשקלון ובבאר שבע ועוד.

במקומות, בהם משטר הסגרים נחלש והיה אפשר לערוך פעילות "פרונטלית", נציגי המחלקה נטלו חלק פעיל בהכנתן ועריכתן של הפגנות תמיכה בישראל. הפגנות אלו נערכו בלוס-אנג'לס, בניו-יורק ובלונדון, ובהן השתתפו אלפי אנשים.

ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג קוריטני:

תמיד אמרנו שבשבילנו כל יהודי אשר ובאשר הוא – הנו ישראלי, שבינתיים גר בכתובת אחרת. הפגנות ואירועי תמיכה והזדהות בנו, שנערכו זה עתה במדינות רבות ואשר בהן נטלו חלק פעיל בין השאר תלמידי אולפנינו, רק מוכיחות נכונותה של התזה הזו. כולנו ביחד, ולכן אוייבינו ושונאינו לעולם לא ינצחו ולא ישברו אותנו. אין עוד כוח בעולם שיוכל עלינו!".

בתמונות:

מצעד הזדהות עם ישראל בלונדון

הפגנת התמיכה בישראל בבוורלי-הילס (לוס-אנג'לס)

עלון הזמנה לערב "חיבוק לישראל" הנערך בצרפת ובלגיה

25 מאי 2021
1 דקות קריאה
185
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

התגובה לשפיכות דמים בבית הכנסת בפיטסבורג

התגובה לשפיכות דמים בבית הכנסת בפיטסבורג

המחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע מביעה בזאת תדהמתה לגילוי שנאה סטנית – רצח המוני אשר נעשה על ידי אנטישמי חולני בביתה הכנסת בעיר פטסבורג.
המסר מאת ויויאן אייזן

המסר מאת ויויאן אייזן

ויויאן אייזן, דיפלומטית ישראלית בחירה שקיימה ביוני השנה את סבב ההרצאות והמפגשים עם תלמידי האולפנים שלנו במסגרת הפרויקט שיעור בונוס של המחלקה לעידוד עלייה, שלחה את המסר שלה בשפה הפורטוגזית.
מעולה לעולה כוחנו עולה

מעולה לעולה כוחנו עולה

ברכות לצוות המחלקה לעידוד עליה  בהסתדרות הציונית העולמית ולד״ר שכטמן ברכה והצלחה!!! להלן רשיון לעסוק ברפואה שקיבל תלמיד שלמד באולפן שלנו בארגנטינה.