זכררון משותף, כאב משותף, גאווה משותפת – WZO

זכררון משותף, כאב משותף, גאווה משותפת

Photo: Art Vector / Shutterstock.com ב-21 עם ישראל ציין את יום הזכרון לשואה וגבורה. למותר לציין, כי בגין המצב אירועים מסורתיים של יום זה נערכו באופן לא שגרתי קרי, רובם ככולם עברו למרחב המקוון. ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג קוריטני: "זכרון השואה – זה כאב המשותף לכולנו. זכרון גבורתם של היהודים בתקופה הנוראית ההיא – גאוותנו […]

Photo: Art Vector / Shutterstock.com

ב-21 עם ישראל ציין את יום הזכרון לשואה וגבורה. למותר לציין, כי בגין המצב אירועים מסורתיים של יום זה נערכו באופן לא שגרתי קרי, רובם ככולם עברו למרחב המקוון.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג קוריטני:

"זכרון השואה – זה כאב המשותף לכולנו. זכרון גבורתם של היהודים בתקופה הנוראית ההיא – גאוותנו המשותפת. כל אלה מאחדים ומלכדים את כולנו. ביום זה עשינו כל מה שביכולתנו על מנת שניצולי השואה לא יחושו מבודדים. ערכנו סדרת אירועים ומפגשים במרחב מקוון בכל רחבי תבל. להלן מספר תמונות המתעדות אירועים אלה שנערכו בצרפת ובברזיל. אנו זוכרים. אנו יחד".

22 אפר 2020
1 דקות קריאה
295
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

טסים הביתה!

טסים הביתה!

התמונות צולמו בנמל התעופה בבואנוס-איירס.
יריד עלייה וביקור השר אופיר סופר באולפן עברית

יריד עלייה וביקור השר אופיר סופר באולפן עברית

יריד עליה ראשון בחמש השנים האחרונות התקיים ביום ראשון, ה-17 במרץ 2024, בלונדון, בהשתתפות שר העלייה והקליטה, ח"כ אופיר סופר, שגרירת ישראל בממלכה המאוחדת, גב' ציפי חוטובלי, וסמנכ"ל העלייה והקליטה בסוכנות היהודית, מר שי פלבר.
פגישה עם נשות בונדס ישראל

פגישה עם נשות בונדס ישראל

בבניין מוסדות לאומיים בירושלים באולם ויצמן ההיסטורי, נערך מפגש של משלחת נשות בונדס ישראל מארה"ב עם יו"ר הצ"ע יעקב חגואל וראשת המחלקה לעידוד העלייה בהצ"ע מרינה רוזנברג קוריטני, אשר סיפרה על פעילות מחלקתה בכלל ועל המיזם "גאולה" בפרט.