הפגנה פופולרית בסאו פאולו – WZO

הפגנה פופולרית בסאו פאולו

תמונה: Alexis84 / depositphotos.com ביום ראשון, ה-25 בפברואר, התקיימה הפגנה ציבורית בשדרות פאוליסטה, מקום איקוני בסאו פאולו, בהשתתפות אלפי אנשים. בין נושאי הקריאה היה גם גינוי ההצהרות האנטישמיות של נשיא ברזיל לולה, שהשווה את הפעולה בעזה לפעולותיו של היטלר במהלך השואה. דגלי ישראל רבים ניתן היה לראות במהלך ההפגנה.

Waving flag of Israel and Brazil

תמונה: Alexis84 / depositphotos.com

ביום ראשון, ה-25 בפברואר, התקיימה הפגנה ציבורית בשדרות פאוליסטה, מקום איקוני בסאו פאולו, בהשתתפות אלפי אנשים. בין נושאי הקריאה היה גם גינוי ההצהרות האנטישמיות של נשיא ברזיל לולה, שהשווה את הפעולה בעזה לפעולותיו של היטלר במהלך השואה. דגלי ישראל רבים ניתן היה לראות במהלך ההפגנה.

26 פבר 2024
1 דקות קריאה
275
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

!חג פורים שמח

!חג פורים שמח

ב-17 במרץ, מרכז קהילתי Kings Bay Y אירח את חגיגת פורים המדהימה שנערכה על ידי המחלקה לעידוד עלייה בארה"ב בשיתוף פעולה עם הארגון NCSY (סדנת אפיית אוזני המן ומשחקים לילדים, תוכנית חינוכית לנוער ולמבוגרים, והזדמנות לארוז, לקשט ולמסור משלוחי מנות).תודה מיוחדת לאורח המרצה שלנו – הרב קצין, מנכ"ל RAJE (חוויה יהודית אמריקאית רוסית) – ולכל המתנדבים […]
שנת הלימודים הסתיימה, מתכוננים לשנה חדשה

שנת הלימודים הסתיימה, מתכוננים לשנה חדשה

בין הימים 22 ל-24 בדצמבר 2019 התקיימה השתלמות המורים המלמדים באולפנים של המחלקה לעידוד העלייה בארגנטינה, צ'ילה ואורוגוואי.