הסתיימה הכשרת המורים באמל"ט – WZO

הסתיימה הכשרת המורים באמל"ט

מורות ומורים של האולפנים, אשר המחלקה מפעילה במדינות דוברות ספרדית באמל"ט, סיימו את קורס הכשרה השנתי – הראשון אחרי המגיפה. הקורס נערך בעיר מר דל פלטה והשתתפו בו מורים ומורות מכל רחבי ארגנטינה, אורוגוואי וקולומביה.

מורים למדו, התחלקו בנסיון, נהנו והתמלאו באנרגיה לקראת שנת הלימודים החדשה.

את הקורס העביר פאביו רדאק, מנהל היחידה להוראת עברית באוניברסיטה העברית בירושלים.

המחלקה מפעילה יותר מ-150 כיתות אולפן באמל"ט דוברת ספרדית, בהן לומדים למעלה מ-4,500 סטודנטים, הכיתות פועלות ביותר מ-70 ערים הן במרחב מקוון והן בצורה פרונטלית.

את האירוע הובילו אלחנדרו מלינקובסקי, רכז מדינות דוברות ספרדית במחלקה, וסילוואנה שניידרמן, רכזת הפרויקטים.

המחלקה מפעילה את האולפנים שלה באמל"ט בסיוע אופק הישראלי ובשיתוף פעולה עם ההסתדרות הציונית הארגנטינאית, CUJA, ההסתדרות הציונית של אורוגוואי ו-AMIA.

להלן מספר תגובות של המשתתפים:

 "הסמינר היה מאוד מעניין ומעשיר. המרצה פביו הצליח להעביר נושאים, תכנים ודידקטיקות שונות, שבוודאות יעשירו את עבודתנו באולפנים".

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני בירכה את משתתפי הקורס לרגל סיום מוצלח של שנת הלימודים באמל"ט, איחלה להם המשך פעילות מוצלח והביעה בטחון בכך שידע אשר הם רכשו במהלך הקורס יסייע להם בעבודתם המבורכת למען עידוד העלייה.

19 ינו 2023
1 דקות קריאה
258
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

המרכז הרפואי 'שיבא' בישראל שוב נמצא בין עשרת הבתי החולים הטובים בעולם

המרכז הרפואי 'שיבא' בישראל שוב נמצא בין עשרת הבתי החולים הטובים בעולם

תמונה: יוקטן / ויקימדיה המגזין האמריקאי המוכר Newsweek פרסם את רשימת בתי החולים הטובים בעולם לשנתיים, שהוכנה על ידי חברת המחקר הבינלאומית Statista Inc.
מעולה לעולה כוחנו עולה

מעולה לעולה כוחנו עולה

ברכות לצוות המחלקה לעידוד עליה  בהסתדרות הציונית העולמית ולד״ר שכטמן ברכה והצלחה!!! להלן רשיון לעסוק ברפואה שקיבל תלמיד שלמד באולפן שלנו בארגנטינה.
יום העצמאות בארגנטינה

יום העצמאות בארגנטינה

צוות המחלקה בארגנטינה נטל חלק פעיל בהכנתן ועריכתן של חגיגיות יום העצמאות ה-75 למדינת ישראל במדינה דרום אמריקאית.