משחק "השיבה" החל לדבר צרפתית – WZO

משחק "השיבה" החל לדבר צרפתית

במסגרת שבוע העברית אשר המחלקה ערכה בצרפת, בין ההפתעות וההמצאות שעובדי המחלקה הכינו להמוני המשתתפים, היה גם משחק הטריבייה "השיבה" בגרסתו הצרפתית. 250 ערכות המחשק שוגרו מישראל לצרפת וזכו לביקוש רב ולתהודה מאוד חיובית בקרב קהלי היעד קרי, המשתתפים בשבוע העברית ברחבי צרפת. הגרסה "המקורית" של המשחק הוכנה ע"י המחלקה לעידוד העלייה בשפות הרוסית והאנגלית, […]

במסגרת שבוע העברית אשר המחלקה ערכה בצרפת, בין ההפתעות וההמצאות שעובדי המחלקה הכינו להמוני המשתתפים, היה גם משחק הטריבייה "השיבה" בגרסתו הצרפתית. 250 ערכות המחשק שוגרו מישראל לצרפת וזכו לביקוש רב ולתהודה מאוד חיובית בקרב קהלי היעד קרי, המשתתפים בשבוע העברית ברחבי צרפת.

הגרסה "המקורית" של המשחק הוכנה ע"י המחלקה לעידוד העלייה בשפות הרוסית והאנגלית, וכעת בשלבי הכנה האחרונים נמצאת גם גרסתו הספרדית.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני במעמד השקתה של הגרסה הצרפתית במסגרת שבוע העברית כאמור, אמרה: "אל לנו לקפוא על שמרינו. עלינו תמיד לחפש ולמצוא דרכי פעילות יצירתיות וחדשניות, ואני שמחה שאנו מצליחים לעמוד גם במשימה זו. המשחק שפיתחנו, משכנע במהלכו את המשתתפים בו כי המפעל הציוני לא תם ולא הושלם עם הקמתה של המדינה היהודית. בתחילת דרכה של הציונות, היהודים היו זקוקים למדינה משלהם. כעת המדינה היהודית זקוקה לעם שלה קרי, לא רק לישראלים אשר הפכו את השממה לארץ פורחת ולמדינה מפותחת, אלא גם ליהודי תפוצות החשים עצמם חלק בלתי נפרד מהעם היהודי ויודעים שיש להם בית במדינה משלהם ,שהיא מדינת ישראל".

28 נוב 2019
1 דקות קריאה
372
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

תלמידי האולפנים שלנו נותנים כתף לעורף ישראלי

תלמידי האולפנים שלנו נותנים כתף לעורף ישראלי

רבים מתלמידי האולפנים של המחלקה לעידוד עלייה הוכיחו את מחויבותם לישראל ונתנו כתף בעת מלחמה למדינה, לחיילים ולתושבים.
יום העצמאות בסאו-פאולו

יום העצמאות בסאו-פאולו

כמו בכל מדינות ופינות התבל, בהן פועלות כיתות האולפן של המחלקה לעידוד העלייה, אירועים חגיגיים לרגל יום עצמאותה של מדינת ישראל נערכו גם בברזיל.
יד ביד

יד ביד

המחלקה לעידוד עלייה בהסתדרות הציונית העולמית בשיתוף פעולה עם מרכז השלטון המקומי, ערכה באתר הצ"ע בהר הרצל אירוע הענקת  אות "רשות מעודדת עלייה".