שיעור בונוס של עידן רייכל בבואנוס איירס – WZO

שיעור בונוס של עידן רייכל בבואנוס איירס

הזמר והמלחין עידן רייכל, אחד מהכוכבים של המוזיקה הישראלית, הופיע במפגש אינטימי עם המורים והתלמידים של האולפנים של המחלקה לעדוד עלייה בהצ"ע. האירוע נערך באודיטוריום של ה-Museo de los Niños del Abasto Shopping בבואנוס איירס.  זה היה שיעור בונוס תרתי משמע, כי הרי עידן לא רק ענה לאינספור שאלות של הנוכחים (שנשאלו ונענו בעברית), אלא כמובן שר כמה שירים מהרפרטואר שלו, בליווי שירה בציבור של הקהל, שלמד את המילים בשיעורי האולפן.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קןריטני: "אני מודה מקרב לב לעידן רייכל ולאנשי צוות שלנו בארגנטינה על ערב נפלא אשר הם ערכו עבור תלמידי האולפנים שלנו בבואנוס-איירס. אני סמוכה ובטוחה ששיעור בונוס זה יעודד רבים מקרב הקהל לקבל החלטה נכונה: הגיעה הזמן לחזור הביתה קרי, לעלות לישראל.

19 ספט 2023
1 דקות קריאה
213
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

מצעד הזדהות עם ישראל בוושינגטון הבירה

מצעד הזדהות עם ישראל בוושינגטון הבירה

עובדי המחלקה לעידוד עליה בהצ"ע ותלמידי אולפניה היו גאים ליטל חלק פעיל במצעד הזדהות עם ישראל הנערך בוושינגטון הבירה ב-14 נובמבר 2023.
הקונגרס הציוני המיוחד בסימן 75 שנה למדינת ישראל

הקונגרס הציוני המיוחד בסימן 75 שנה למדינת ישראל

הקונגרס הציוני המיוחד בסימן 75 שנה למדינת ישראל 🇮🇱 אחרי שאת הקונגרס האחרון קיימנו במתכונת דיגיטלית בצל מגפת הקורונה, החלטנו להתכנס שוב בירושלים, בירתנו הנצחית, כדי לעסוק בנושאים החשובים שעל סדר היום של העם היהודי ולחגוג 75 שנה למדינתנו הנפלאה.
התחלה חדשה ומוצלחת

התחלה חדשה ומוצלחת

עבור תושבי החצי הצפוני של כדור הארץ ראשון באפריל הוא יום מתיחות.