הפסטיבל של קהילת היהודים דוברי הרוסית בחוף המערבי – WZO

הפסטיבל של קהילת היהודים דוברי הרוסית בחוף המערבי

המחלקה לעידוד העלייה בשיתוף פעולה עם התאחדות קהילות היהודיות דוברי הרוסית במדינת קליפורניה (JuRashki – Russian Speaking Jewish Community) ערכה במערב הוליווד אירוע רחב ממדים, מרגש ומרתק תחת הכותרת "פסטיבל תרבות ואמנות של יהודי דוברי הרוסית". בפסטיבל השתתפו יותר מאלפיים חברי קהילה חשובה וגדולה זו מלוס-אנג'לס רבתי. המחלקה  לעידוד עלייה פתחה ביתנים, בהם מאות משפחות […]

המחלקה לעידוד העלייה בשיתוף פעולה עם התאחדות קהילות היהודיות דוברי הרוסית במדינת קליפורניה (JuRashki – Russian Speaking Jewish Community) ערכה במערב הוליווד אירוע רחב ממדים, מרגש ומרתק תחת הכותרת "פסטיבל תרבות ואמנות של יהודי דוברי הרוסית".

בפסטיבל השתתפו יותר מאלפיים חברי קהילה חשובה וגדולה זו מלוס-אנג'לס רבתי.

המחלקה  לעידוד עלייה פתחה ביתנים, בהם מאות משפחות דוברי הרוסית נחשפו למגוון העפילויות והתוכניות עידוד העלייה של המחלקה כגון אולפנים, אירועים מיוחדים, מפגשים עם מסבירנים ועוד.

חשוב שפעילות זו נערכה באווירה לא-פורמלית וידידותית והדבר בהחלט תרם להצלחה כבירה של אירוע כולו.

ראשת  המחלקה לעידוד עליה מרינה רוזנברג-קוריטני: "המחלקה החלה לפעול בחוף המערבי של ארה"ב רק לפני כשנה וחצי, ותוך פרק זמן קצר זה הצלחנו ללכד את הקהילה הגדולה הזו ולרתום מאות חבריה לפעילויות שלנו. הפסטיבל במערב הוליווד בהחלט היה אירוע מוצלח ואני מודה למארגניו על עבודתם המסורה והמקצועית. הישר כוח!"

16 יול 2019
1 דקות קריאה
397
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

מרגש של עמיתתנו למלאכה

מרגש של עמיתתנו למלאכה

שלום רב, היום היה היום האחרון ללימודים לפני מבחן הסיום של הקורס והיציאה לחופשה.
לא מתאים לתפקיד מקצועי

לא מתאים לתפקיד מקצועי

בנוסף להצהרה המזויפת שהתקיימה התקפה טרוריסטית מצד חמאס ב-7 באוקטובר "לא קרתה במקום ריק", המזכיר הנוכחי של האומות המאוחדות, אנטוניו גוטרש, הוסיף משהו חדש.
עברית, חומוס וארץ הקודש

עברית, חומוס וארץ הקודש

המחלקה לעידוד עלייה ערכה בבריטניה (וגם באירלנד) מסע למסע הרצאות חווייתי ומרגש של גיל חובב – מלך האוכל הישראלי, נין של אליעזר בן יהודה ואושיית תקשורת בישראל.