ישראל ברוסריו, ארגנטינה – WZO

ישראל ברוסריו, ארגנטינה

המחלקה לעידוד העלייה של ערכה ברוסריו, ארגנטינה אירוע מיוחד במינו ושמו "יום ישראל". האירוע הופק בשיתוף פועלה עם הקהילה היהודית של רוסריו (USAR) ונערך במועדון הקהילה המפוארת הזו. האירוע על טהרה ובמלוא מובן המלה עידוד עלייה, והדבר ניתן להסיק הן משמו של האירוע והן מתוכנו. במסגרת האירוע יותר מ-150 המשתתפים נחשפו למידע מעמיק על חיי היום-יום של […]

המחלקה לעידוד העלייה של ערכה ברוסריו, ארגנטינה אירוע מיוחד במינו ושמו "יום ישראל". האירוע הופק בשיתוף פועלה עם הקהילה היהודית של רוסריו (USAR) ונערך במועדון הקהילה המפוארת הזו.

האירוע על טהרה ובמלוא מובן המלה עידוד עלייה, והדבר ניתן להסיק הן משמו של האירוע והן מתוכנו.

במסגרת האירוע יותר מ-150 המשתתפים נחשפו למידע מעמיק על חיי היום-יום של משפחה רגילה במדינת ישראל, על האפשריות והאתגרים העומדים בפני עולים חדשים בארצם החדשה ועוד על אלף ואחד דברים הקשורים למדינת היהודים וההיסטוריה שלה. המשתתפים שמעו הרצאות וסיפרים, צפו בסרטים, האזינו למוזיקה ונהנו מהאוכל הישראלי.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני הודתה למארגני האירוע והביעה בטחון בכך שפעילותם המאומצת של שליחי ועובדי המחלקה בארגנטינה במהרה תניב פירות קרי, במהרה נזכה לראות רבים ממשתתפי אירועים כגון אלה כאן, בארץ אבותיהם ובמדינתם שהיא מדינת ישראל.

14 מרץ 2019
1 דקות קריאה
298
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

כי עוד נמשכת השרשרת

כי עוד נמשכת השרשרת

ההסתדרות הציונית העולמית בשיתוף פעולה עם מרכז השלטון המקומי ערכו ב-6 מרץ באתר הצ"ע בהר הרצל אירוע הראשון והמיוחד מסוגו: הענקת  אות "רשות מעודד עלייה".
תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 פברואר

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 פברואר

תמונה: מפגש בין ביל"ויי גדרה וביל"ויי ראשל"צ בגן הברון בראשון לציון 1 פברואר 1959 – לאחר עשר שנים מסירה הממשלה את הפיקוח מעל המצרכים האחרונים שעוד היו בקיצוב.
שיעור בונוס באנגליה או המפגש עם אגדה מתהלכת

שיעור בונוס באנגליה או המפגש עם אגדה מתהלכת

מבצע אנטבה (שהוא גם מבצע יונתן) – צירוף מלים זה אינו זקוק להסברים.