שיעורי בונוס של דניאלה מזור באמל"ט – WZO

שיעורי בונוס של דניאלה מזור באמל"ט

המחלקת לעידוד עלייה בהסצ"ע יזמה וארגנה ביקורה באמל"ט של ד"ר דניאלה מזור, מזכ"לית האגודה הישראלית לטיפול מיני. דניאלה נולדה בבואנוס איירס. כעת היא בת  45, נשואה, אם לשניים. לארץ היא עלתה בגיל 17 בגפה, אחרי מות הוריה בארגנטינה. מאוחר יותר הגיעו אחיו, אחייניו וסבתו.

את לימודיה בארץ דניאלה החלה מקבלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, אחר כך קיבלה תואר  בעבודה סוציאלית. תחום התעניינותה והתמקצעותה תמיד היה טיפול באנשים עם מוגבלות, מניעת פגיעה מינית ומיניות בריאה. דניאלה עבדה במרכז הרב תחומי לאורך הדרך כרכזת מקצועית בתחום טיפול מיני. במקביל היא סיימה את הדוקטורט בנושא זה.

דניאלה עוסקת גם בהוראה – מלמדת בקורסים אקדמיים בתחום טיפול מיני לאנשים עם מוגבלויות במכללות עמק יזרעאל ודוד ילין ובאוניברסיטת חיפה.

באמל"ט דניאלה מזור ערכה 11 מפגשים וסמינרים בבואנוס איירס, רוסריו וטוקומן (ארגנטינה) בסנטיאגו, בירת צ'ילה. היא גם העבירה הכשרה בכנס של הנוער הציוני, שבו נאספו מדריכי נוער מארגנטינה, צ'ילה, אורוגוואי ופרגוואי, וערכה סמינר מקצועי לאנשי רפואה במערכת העתון לדוד ודור.

ראשת המחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע מרינה רוזנברג קוריטני:

תחת הכותרת "שיעור בונוס", אנו עורכים במדינות שונות סבבי הופעות של בעלי שם ישראלים, אשר כל אחד בתחומו השיגו הישגים ניכרים ויש להם מה לספר על עצמם ועל מדינתם. חשיבות ביקורה של ד"ר דניאלה מזור באמל"ט גם בכך, שהיא עוסקת בטיפול באנשים עם מוגבלויות, שזה פאן חשוב מאוד בחיי החברה הישראלית. אני מודה לדניאלה ולאנשי צוות המחלקה באמל"ט על סבב שיעורי בונוס מוצלח ביותר.

1 אוג 2023
1 דקות קריאה
417
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

יום האישה הבינלאומי: מתוך היסטוריה של החג

יום האישה הבינלאומי: מתוך היסטוריה של החג

המאה ה-21 מסומנת בשינויים משמעותיים בעולם, במיוחד בתפיסת תפקידי האישה בחברה ובמודעות העצמית של הנשים למעמדן.
תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 מאי

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 מאי

Photo: The Acre prison after the break, 1947 / Wikimedia 2 מאי 1860 – בעיר פשט (אז אוסטרו-הונגריה, כיום חלק מבודפשט, הונגריה) נולד בנימין זאב הרצל, חוזה מדינת ישראל (נפטר ב-1904) 4 מאי 1917 – סוקולוב מתקבל לראיון אצל אפיפיור בנדיקטוס ה-15 בוותיקן.
הפרויקט שגרירי עברית הולך ומתרחב

הפרויקט שגרירי עברית הולך ומתרחב

על נקודת הזינוק של הפרויקט החדשני הזה סיפרנו באפריל, בשלהי שנת הלימודים באולפנים של המחלקה בצרפת.