יום העצמאות של מדינת ישראל ב-LA  וב-NY – WZO

יום העצמאות של מדינת ישראל ב-LA  וב-NY

כמנהגה, המחלקה לעידוד העלייה בשיתוף פעולה עם ארגונים יהודיים מקומיים ועם קהילות מקומיות ערכה סדרת אירועים מרשימים לכבוד יום הולדתה של מדינת ישראל הן בחוף המערבי והן בחוף המזרחי של ארה"ב. האירוע המרשים ביותר נערך בלוס–אנג'לס ונקרא "לילה לבן – חוגגים עצמאותה של ישראל!» Layla Lavan –   Celebrate Israel‘s independence! ותכנית האירוע אשר ניתן […]

כמנהגה, המחלקה לעידוד העלייה בשיתוף פעולה עם ארגונים יהודיים מקומיים ועם קהילות מקומיות ערכה סדרת אירועים מרשימים לכבוד יום הולדתה של מדינת ישראל הן בחוף המערבי והן בחוף המזרחי של ארה"ב.

האירוע המרשים ביותר נערך בלוסאנג'לס ונקרא "לילה לבןחוגגים עצמאותה של ישראל

Layla Lavan –   Celebrate Israel‘s independence!

ותכנית האירוע אשר ניתן לראות בכרוז אשר בתמונה, מדברת בעד עצמה.

בתמונות:

כרוז המודיע על עריכת האירוע

משתתפות האירוע השמחות

אשר לחוף המזרחי, כאן האירוע המרשים ביותר נערך בניויורק. באחד המסעדות הגדולות, המפוארות והפופולריות ביותר בקרב יהודי ניויורק דוברי הרוסית, התאספו יותר מ-150 איש על מנת לחגוג חג כפול מכופליום השנה ה-74 לנצחון של בעלות הברית על הגרמניה הנאצית וכמובן יום הולדתה ה-71 של מדינת ישראל. מלבד ברכות וכיבוד כיד המלך תכנית האירוע כללה חלק אמנותי, בו נשמעו שירי ארץ ישראל היפה.

בתמונות:

הווטרניםלוחמי מלחמת העולם השנייה ליד השולחן

מארגני האירוע  ליד הכרוז של המחלקה לעידוד עלייה

22 מאי 2019
1 דקות קריאה
290
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

השתלמות למורים

השתלמות למורים

המחלקה לעידוד עליה של ההסתדרות הציונית העולמית מפתחת מהדורה חדשה של תוכנית "השתלמות דה מורים", תוכנית להכשרת מורים עבור רשת האולפנים העבריים כולה.
נא להכיר: שגרירי העברית שלנו

נא להכיר: שגרירי העברית שלנו

היום אנו מציגים את השגריר שלנו שי אלון! יליד הארץ, שי הנו פסנתרן, מלחין ומנצח. הוא בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים, שם קיבל את התואר השני בהלחנה וניצוח בשנת 2002. מה הוא מציע? ללמד אתכם עברית דרך המוסיקה! זאת השיטה היעילה ביותר ליצירת אוצר מילים רחב וססגוני! שי מציע לכם לצלול לעולם הזמר העברי.