טסים הביתה! – WZO

טסים הביתה!

התמונות צולמו בנמל התעופה בבואנוס-איירס. עוד שני בוגרים של אולפן המחלקה לעידוד העלייה בעוד כמה שעות ירדו ממטוס בנתב"ג. מרגע זה אליאנה בואנוידה, מרסלו צ'אמי ושני ילדיהם בני 4 ו-6 יהיו אזרחים חדשים של המדינה היהודית. אליאנה ומרסלו למדו עברית באולפן  של המחלקה בעיר קורדובה. כעת הם מעמיקים את הידע שלהם בעברית ועוברים שלבים ראשונים […]

התמונות צולמו בנמל התעופה בבואנוס-איירס. עוד שני בוגרים של אולפן המחלקה לעידוד העלייה בעוד כמה שעות ירדו ממטוס בנתב"ג. מרגע זה אליאנה בואנוידה, מרסלו צ'אמי ושני ילדיהם בני 4 ו-6 יהיו אזרחים חדשים של המדינה היהודית.

אליאנה ומרסלו למדו עברית באולפן  של המחלקה בעיר קורדובה. כעת הם מעמיקים את הידע שלהם בעברית ועוברים שלבים ראשונים של הקליטה בארץ בקיבוץ הגושרים בגליל עליון.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני: "קשה למצוא מלים כדי לבטא את השמחה והאושר אשר אנו חשים כל פעם כשרואים תמונות כאלה. למרות שהן זורמות אלינו כבר "בכמויות", בכל פעם התרגשותנו אדירה. הרי כל תמונה כזו  מהווה עוד הוכחה מוחצת לכך, שעלינו לדרך המלך בפועלנו. אני רוצה להודות למורה הנפלאה שלנו באולפן בקורדובה אורנה רובמן ולכל צוות השליחים והמורים שלנו בארגנטינה על עבודתם המסורה והמקצועית ולאחל אליאנה, מרסלו וילדיהם הצלחות כבירות בחייהם אחרי חרזתם הביתה".

6 נוב 2019
1 דקות קריאה
386
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 23–30 בנובמבר

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 23–30 בנובמבר

23 נובמבר 1924 – בצפון לתל אביב מוקמת מושבה חדשה, הנושאת את שמו של אבי הציונות – הרצליה.
ההסתדרות הציונית העולמית חנכה משרדים חדשים בלונדון

ההסתדרות הציונית העולמית חנכה משרדים חדשים בלונדון

נציג בבריטניה, ההסתדרות הציונית העולמית חנכה משרדים חדשים לונדון.
הכנה וירטואלית לעלייה ריאלית

הכנה וירטואלית לעלייה ריאלית

בברזיל החלו לפעול שתי כיתות אולפן וירטואליות חדשות למועמדים להשתתפות בפרויקט נעל"ה קרי, לתלמידי כיתות י"א וי"ב שמתכוננים לעלות על מנת להמשיך לימודיהם בישראל כבר בספטמבר.