בית סקופוס רוסריו – WZO

בית סקופוס רוסריו

בית סקופוס רוסריו – אחת מהתאחדויות סטודנטים יהודיות הגדולות ברוסריו – עיר שלישית בגודלהבארגנטינה ומרכז אקדמאי חשוב של מדינה זו. לקראת שנת הלימודים החדשה השליח של המחלקה לעידודהעלייה גררדו טהור ערך מפגש עם פעילי התאחדות הנ"ל על מנת לדון בתכניות לשנה"ל ובפעילות משוטפתלמען קירובם סטודנטים יהודים ליהדות וחשיפתם ולאמת על מדינת ישראל. פעילות בקרב סטודנטים יהודים בפרט ובקמפוסים ברחבי תבל בפרט – אחד הכיוונים האסטרטגיים שלהמחלקה. ראש המחלקה מרינה רוזנברג–קוריטני בירכה את הסטודנטים היהודים בארגנטינה לרגל שנתהלימודים החדשה והביעה תקווה כי במהרה נתראה עם רובם ככולם בכיתות האולפן של המחלקה, ואחר כך– במדינת ישראל בתור עולים חדשים.

בית סקופוס רוסריו – אחת מהתאחדויות סטודנטים יהודיות הגדולות ברוסריו – עיר שלישית בגודלהבארגנטינה ומרכז אקדמאי חשוב של מדינה זולקראת שנת הלימודים החדשה השליח של המחלקה לעידודהעלייה גררדו טהור ערך מפגש עם פעילי התאחדות הנ"ל על מנת לדון בתכניות לשנה"ל ובפעילות משוטפתלמען קירובם סטודנטים יהודים ליהדות וחשיפתם ולאמת על מדינת ישראל.

פעילות בקרב סטודנטים יהודים בפרט ובקמפוסים ברחבי תבל בפרט – אחד הכיוונים האסטרטגיים שלהמחלקהראש המחלקה מרינה רוזנברגקוריטני בירכה את הסטודנטים היהודים בארגנטינה לרגל שנתהלימודים החדשה והביעה תקווה כי במהרה נתראה עם רובם ככולם בכיתות האולפן של המחלקהואחר כך– במדינת ישראל בתור עולים חדשים.

1 מרץ 2018
1 דקות קריאה
374
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

שיעורי בונוס מאת סיריל כהן

שיעורי בונוס מאת סיריל כהן

בין 24 נובמבר ל-4 דצמבר נערך ביקור בצרפת של הפרופ' סיריל כהן מאונ' בר אילן, מומחה לאימונולוגיה שערך מחקר חדשני בתחום טיפול בסרטן באמצעות אימונותרפיה וגישה אישית למטופל.
עוף גוזל

עוף גוזל

קבוצת ההורים "#olim" "עוף גוזל" סיימה את שנתה עם פעילות חדשה שמטרתה להמשיך וליצור קשרים עם עמיתים העוברים את אותם תהליכים.
ישראל ברוסריו, ארגנטינה

ישראל ברוסריו, ארגנטינה

המחלקה לעידוד העלייה של ערכה ברוסריו, ארגנטינה אירוע מיוחד במינו ושמו "יום ישראל".