עת לסכם ולחגוג – חגיגות לרגל סיום שנת הלימודים באולפנים בבריטניה – WZO

עת לסכם ולחגוג – חגיגות לרגל סיום שנת הלימודים באולפנים בבריטניה

ובכן, הסתיימה שנת הלימודים ב-30 כיתות האולפן של המחלקה לעידוד העלייה בממלכה המאוחדת. לכבוד זה, נערכו שני אירועים חגיגיים בלונדון ובמנצ'סטר. באירוע בלונדון הנערך במתחם ARTSDEPOT, השתתפו תלמידים ומורים של 26 האולפנים אשר המחלקה הפעילה השנה בעיר הבירה ובאזור מכרז אנגליה כולל העיר ברייטון. בתכנית האמנותית של האירוע נטלו חלק מקהלת התלמידים בשם "צלילונדון" ולהקה "'קדמה" […]

ובכן, הסתיימה שנת הלימודים ב-30 כיתות האולפן של המחלקה לעידוד העלייה בממלכה המאוחדת.

לכבוד זה, נערכו שני אירועים חגיגיים בלונדון ובמנצ'סטר. באירוע בלונדון הנערך במתחם ARTSDEPOT, השתתפו תלמידים ומורים של 26 האולפנים אשר המחלקה הפעילה השנה בעיר הבירה ובאזור מכרז אנגליה כולל העיר ברייטון.

בתכנית האמנותית של האירוע נטלו חלק מקהלת התלמידים בשם "צלילונדון" ולהקה "'קדמה" בניצוחו של זמר ודי-ג'י ישראלי יובל חבקין. אחרי טקס חלוקת תעודות סיום, בפני הקהל הופיע עם הרצאתו המלהיבה גיל חובב – כוכב תקשורת ישראלית, שף דגול וננו של אליעז בן-יהודה.

כעבור שבוע, ב-14 יולי נערך אירוע דומה אם כי צנוע קצת יותר בבני עקיבא האוז במנצ'סטר ("בבירת צפון אנגליה" המחלקה מפעילה 4 כיתות אולפן).

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני הודתה לצוות המורים על המסירות, על יצירתיות ומקצועיות  אשר הם גילו במהלך שנת הלימודים שעברה, איחלה למורים ולתלמידים המשך לימודים פורה ומוצלח בשנת הלימודים הבאה עלינו לטובה והביעה תקוה שבמהרה נזכה לפגוש רבים מתלמידי האולפנים שלנו בתור עולים במדינת ישראל.

28 יול 2019
1 דקות קריאה
240
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

מתעמקים ומתרחבים באמל"ט

מתעמקים ומתרחבים באמל"ט

פרויקט כיתות הכנה לעלייה הלא הם האולפנים – מאז ולתמיד היה פרויקט הדגל של המחלקה לעידוד העלייה פרויקט זה פועל בהצלחה רבה וללא הפסקה וחופשות בשלוש היבשות.
סבב שיעורי בונוס של הדר גלרון באיים הבריטיים

סבב שיעורי בונוס של הדר גלרון באיים הבריטיים

הבמאית, השחקנית והתסריטאית הישראלית הדגולה הדר גלרון ערכה בתור השליחה של המחלקה לעידוד העלייה סבב שיעורי בונוס קרי, הרצאות והופעות  בקהילות יהודיות ברחבי אנגליה ואירלנד.
גם כמות וגם איכות

גם כמות וגם איכות

תנאי הכרחי לעידוד עלייה – הקניית ידע רחב ועמוק בכל הקשור לישראל ליהודים באשר הם.