עת לסכם ולחגוג – חגיגות לרגל סיום שנת הלימודים באולפנים בבריטניה – WZO

עת לסכם ולחגוג – חגיגות לרגל סיום שנת הלימודים באולפנים בבריטניה

ובכן, הסתיימה שנת הלימודים ב-30 כיתות האולפן של המחלקה לעידוד העלייה בממלכה המאוחדת. לכבוד זה, נערכו שני אירועים חגיגיים בלונדון ובמנצ'סטר. באירוע בלונדון הנערך במתחם ARTSDEPOT, השתתפו תלמידים ומורים של 26 האולפנים אשר המחלקה הפעילה השנה בעיר הבירה ובאזור מכרז אנגליה כולל העיר ברייטון. בתכנית האמנותית של האירוע נטלו חלק מקהלת התלמידים בשם "צלילונדון" ולהקה "'קדמה" […]

ובכן, הסתיימה שנת הלימודים ב-30 כיתות האולפן של המחלקה לעידוד העלייה בממלכה המאוחדת.

לכבוד זה, נערכו שני אירועים חגיגיים בלונדון ובמנצ'סטר. באירוע בלונדון הנערך במתחם ARTSDEPOT, השתתפו תלמידים ומורים של 26 האולפנים אשר המחלקה הפעילה השנה בעיר הבירה ובאזור מכרז אנגליה כולל העיר ברייטון.

בתכנית האמנותית של האירוע נטלו חלק מקהלת התלמידים בשם "צלילונדון" ולהקה "'קדמה" בניצוחו של זמר ודי-ג'י ישראלי יובל חבקין. אחרי טקס חלוקת תעודות סיום, בפני הקהל הופיע עם הרצאתו המלהיבה גיל חובב – כוכב תקשורת ישראלית, שף דגול וננו של אליעז בן-יהודה.

כעבור שבוע, ב-14 יולי נערך אירוע דומה אם כי צנוע קצת יותר בבני עקיבא האוז במנצ'סטר ("בבירת צפון אנגליה" המחלקה מפעילה 4 כיתות אולפן).

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני הודתה לצוות המורים על המסירות, על יצירתיות ומקצועיות  אשר הם גילו במהלך שנת הלימודים שעברה, איחלה למורים ולתלמידים המשך לימודים פורה ומוצלח בשנת הלימודים הבאה עלינו לטובה והביעה תקוה שבמהרה נזכה לפגוש רבים מתלמידי האולפנים שלנו בתור עולים במדינת ישראל.

28 יול 2019
1 דקות קריאה
273
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 דצמבר

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 דצמבר

תמונה: דוד בן גוריון בספריית ביתו, בשדה בוקר 1 דצמבר 1953 – חלה לפעול הבורסה לניירות ערך בתל אביב.
מצפינים לקו המשווה

מצפינים לקו המשווה

עובדה: במחציתו הדרומי של כדור הארץ הצפון הוא האזור החם ביותר.
כלתה שנה והצלחותיה, תחל שנה וברכותיה

כלתה שנה והצלחותיה, תחל שנה וברכותיה

בחצי הדרומי של כדור הארץ הסתיים האביב והחלה עונת הקיץ.