קדימה, לעבודה – WZO

קדימה, לעבודה

אחרי פעילות הכנה קצרה ואינטנסיבית, כיתות האולפן של המחלקה החלו לפעול ביתר שאת במתכונת און-ליין. להלן מספר דיווחים קצרים אך מרשימים של רכזת האולפנים שלנו ברצפת ושתי מורות באולפנים אלו: נאוה ברסי, רכזת האולפנים בצרפת ובלגיה: השתתפתי הערב בשיעור ראשון של אולפן ב Boulogne שעבר בהצלחה רבה וכמעט ובלי תקלות טכניות. בין התלמידים היו צעירים יותר ופחות […]

אחרי פעילות הכנה קצרה ואינטנסיבית, כיתות האולפן של המחלקה החלו לפעול ביתר שאת במתכונת און-ליין. להלן מספר דיווחים קצרים אך מרשימים של רכזת האולפנים שלנו ברצפת ושתי מורות באולפנים אלו:

נאוה ברסי, רכזת האולפנים בצרפת ובלגיה:

השתתפתי הערב בשיעור ראשון של אולפן ב Boulogne שעבר בהצלחה רבה וכמעט ובלי תקלות טכניות. בין התלמידים היו צעירים יותר ופחות וכולם הסתדרו מצוין עם השימוש בפלטפורמה. אני מתחילה לחשוש שכשכל זה יסתיים הם לא ירצו לחזור לכיתות…

 

אילנית, מורה ב Annemasse :

בחיל ורעדה העברתי שיעור היום בzoom. היה טוב מאוד! כדאי להתנסות לפני עם בני המשפחה…

חייבים להיות מוכנים !!  תודה נאוה על כל העמל, הדאגה והשיתוף. ״ימלא ה׳ שכרך ופועל ידייך ירצה״

 

יעל ישראלי מדווחת מכיתת הצעירים ב la relev:

היה לנו מפגש ב Zomm והיה מצויין. כולם היו נוכחים,   דבר טוב שהם מתאמנים בכתיבה מה שבשיעור פחות קורה. ולסיום הקשבנו לשיר של שלמה ארצי.

 

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג קוריטני: הזמנים לא פשוטים ואנו מתאימים את עצמנו למצב. הנגיף לא יעצור אותנו! בתקווה לחזרה מלאה לשגרה במהירות ובבריאות, וכלל הכבוד לנציגים ומרים נפאלים שלנו באשר הם.

29 מרץ 2020
1 דקות קריאה
360
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 אפריל

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 אפריל

תמונה: נתן בירנבוים 1 אפריל 1890 – מונח חדש בא לעלום – "ציונות".
חברים תודה על התמיכה

חברים תודה על התמיכה

.תודה שאתם עומדים לצד ישראל ותומכים בזכותנו להגנה עצמית מפני התקפות טרור
אותיות אלפבית עברי – תערוכה בפורטוגל

אותיות אלפבית עברי – תערוכה בפורטוגל

ב-30 בינואר, נפתחה התערוכה 'אלףבית' מאת האמנים הישראלים טנו פנט סוסטר וסרגיי בונקוב במרכז התרבות היהודי 'בית חב"ד' בקסקאיס, פורטוגל.