הצטרפו אלינו לשיעור עברית הגדול בהסטוריה – WZO

הצטרפו אלינו לשיעור עברית הגדול בהסטוריה

הצטרפו אלינו לשיעור העברית הגדול בעולם בשיעור נפגוש את אליעזר בן-יהודה, מחיה השפה העברית, בנעלי בית, בעזרת הנין שלו – גיל חובב. נתארח בסלון של בן-יהודה ונלמד קצת על חייו, על איתמר בנו הבכור, הילד העברי הראשון, על מילון בן יהודה ועל חמדה אשתו. נכין יחד מאפה מיוחד – בנוסח ירושלמי – עם השף זוכה […]

הצטרפו אלינו לשיעור העברית הגדול בעולם בשיעור נפגוש את אליעזר בן-יהודה, מחיה השפה העברית, בנעלי בית, בעזרת הנין שלו – גיל חובב. נתארח בסלון של בן-יהודה ונלמד קצת על חייו, על איתמר בנו הבכור, הילד העברי הראשון, על מילון בן יהודה ועל חמדה אשתו. נכין יחד מאפה מיוחד – בנוסח ירושלמי – עם השף זוכה מאסטר שף ישראל, תום פרנץ. כדאי להכין צימוקים, סוכר, אטריות, מים וסיר נדבר עם שר האוצר של ישראל, אביגדור ליברמן, ונלמד מילים חדשות בעברית עם הגב' מרינה רוזנברג-קוריטני ועם מר יעקב חגואל. נפגוש את דוד בן-גוריון, האיש שהכריז על הקמת מדינת ישראל, ונשמע ממנו איך היה להקים מדינה עברית, בלי מילים בעברית.. (עם טוביה צפיר). יהיו גם הפתעות נוספות, ו.. לקראת המשדר, כדאי גם להתאמן על השיר "ירושלים של זהב"

לצפיה: https://event.gostreaming.tv/hebrew

25 מאי 2022
1 דקות קריאה
242
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

שיעור בונוס מיו"ר הצ"ע

שיעור בונוס מיו"ר הצ"ע

ובכן, ב-1 אוגוסט, בחצי הדרומי של כדור הארץ תמה חופשת החורף והמורים ותלמידים של כיתות האולפן של המחלקה לעידוד העלייה חזרו ללימודיהם במלוא המרץ.
חצה את אוקיאנוס Café Olé פרויקט

חצה את אוקיאנוס Café Olé פרויקט

פרויקט Café Olé חצה את האוקיאנוס פרויקט בשם זה (אם כי במקור הספרדי הוא נקרא טיפ-טיפה אחרת – Café Ole קרי, קפה עולה) נולד ביולי אשתקד במדינות דוברות ספרדית באמל"ט.
"…יושב בסן פרנסיסקו על המים"

"…יושב בסן פרנסיסקו על המים"

בשבוע החולף (ב-13 בפברואר),  נפתחה בחגיגיות, בעיר סן פרנסיסקו (ארה"ב) כיתת אולפן חדשה של המחלקה לעידוד העלייה של הצ"ע.