מדע על הבר – WZO

מדע על הבר

כך נקראת יוזמה חדשה אשר נוצרה במסגרת שיתוף הפעולה ביון הבית הישראלי בצרפת, אוניברסיטת בן גוריון ומחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע. מדובר בסדרת פגישות/הרצאות של אנשי מדע והי-טק ישראלים אשר יש להם במה לעניין את קהל העולים הפוטנציאלים. בפגישה הראשונה מהסדרה הנ"ל הרצה ד"ר אורן צור, מרצה בכיר במחלקה להנדסת מערכות תוכנה ומידע באוניברסיטת בן-גוריון. ד"ר […]

כך נקראת יוזמה חדשה אשר נוצרה במסגרת שיתוף הפעולה ביון הבית הישראלי בצרפת, אוניברסיטת בן גוריון ומחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע. מדובר בסדרת פגישות/הרצאות של אנשי מדע והי-טק ישראלים אשר יש להם במה לעניין את קהל העולים הפוטנציאלים.

בפגישה הראשונה מהסדרה הנ"ל הרצה ד"ר אורן צור, מרצה בכיר במחלקה להנדסת מערכות תוכנה ומידע באוניברסיטת בן-גוריון. ד"ר צור הנו מומחה לבינה מלאכותית ועומד בראש המעבדה לעיבוד שפה טבעית ודינמיקה ברשתות החברתיות.

 אורן סיפר על מחקרו בתחום הבינה המלאכותית ואפשרויות יישומה ברשתות החברתיות לצורך הסרת תכנים אנטישמיים ומסרים של קבוצות טרור על ידי המחשב עצמו, ללא צורך בהתערבות הגורם האנושי.  

 ההרצאה הייתה מעניינת מאוד. למרות החום הכבד אשר פקד את מערב אירופה, הגיעו כ- 50 איש. ההרצאה נערכה בעברית ותורגמה בתרגום סימולטני לצרפתית.

 ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני: "פרויקט חדשני זה הנו עוד דוגמה לשיתוף פעולה מוצלח ופורה של המחלקה עם כל מי שיכול ומוכן לתרום למפעל עידוד העלייה. המשתתפים באירועים כגון אלה נחשפים למידע מרתק לגבי המחקרים החדשניים הנערכים במדינת סטרט-אפ, ובכך מקבלים תמריץ חדש וחשוב לקבלת החלטה הנכונה: הגיעה העת לחזור הביתה".

2 יול 2019
1 דקות קריאה
344
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

עידוד העלייה בחוף המערבי

עידוד העלייה בחוף המערבי

המשלחת הייצוגית של מיטב המסבירנים בהנהגתה של ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני ביקרה בסוף נובמבר בחוף המערבי של ארה"ב וקיימה סידרת מפגשים מרשימים ופורים עם קהילת דוברי הרוסית המונה כמאתיים אלף יהודים.
מצפינים לקו המשווה

מצפינים לקו המשווה

עובדה: במחציתו הדרומי של כדור הארץ הצפון הוא האזור החם ביותר.
נא להכיר: שגרירי העברית שלנו

נא להכיר: שגרירי העברית שלנו

היום נציג את השגרירה שלנו, יעל ישראלי! יעל מארחת מפגשים מרתקים המוקדשים לאמנות ישראלית, ורואה באמנות שפה המורכבת מצבעים, צורות, רגש ומסרים.