התחלה חדשה ומוצלחת – WZO

התחלה חדשה ומוצלחת

עבור תושבי החצי הצפוני של כדור הארץ ראשון באפריל הוא יום מתיחות. אך בחצי הדרומי של כדור הארץ היום הזה מסמל פתיחת שנת לימודים החדשה, בדיוק כמו ראשון בספטמבר עבור תושבי חלקו הצפוני של כוכב לכת שלנו. ברם, כיתות עידוד העלייה של המחלקה לעידוד העלייה בברזיל החליטו השנה להקדים את תחילת שנת הלימודים, והאולפנים של […]

עבור תושבי החצי הצפוני של כדור הארץ ראשון באפריל הוא יום מתיחות. אך בחצי הדרומי של כדור הארץ היום הזה מסמל פתיחת שנת לימודים החדשה, בדיוק כמו ראשון בספטמבר עבור תושבי חלקו הצפוני של כוכב לכת שלנו.

ברם, כיתות עידוד העלייה של המחלקה לעידוד העלייה בברזיל החליטו השנה להקדים את תחילת שנת הלימודים, והאולפנים של המחלקה בסן-פאולו ובריו דה-ז'ניירו החלו את לימודיהם כבר במהלך השבוע האחרון של החודש מרץ.

הרכזת החדשה של המחלקה בברזיל אורית קירצ'וק נכנסה לעבודתה מה שנקרא ללא תקופת נסיון. אם בשנת הלימודים שעברה בארבע ערים בברזיל פעלו סך כל 17 כיתות אולפן של הצ"ע, השנה מתוכנן להפעיל ברחבי ברזיל יותר מעשרים כיתות.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני בירכה את המורים והתלמידים של כיתות האולפן של המחלקה בברזיל לרגל תחילת שנת הלימודים החדשה ואיחלה להם הצלחה רבה. "פועלנו רחב ידיים למען עידוד העלייה בעולם כולו בכלל ובברזיל בפרט כבר מניבה פירות מרשימים. לא בכדי האולפנים שלנו הפועלים בדרום אמריקה תחת הסיסמה "עולים בעברית". אנו סמוכים ובטוחים שרכישת הידע בשפה העברית לא רק מעודד יהודים אשר ובאשר לעלות, אלא מקנה להם הכלי החשוב ביותר לקליטה המוצלחת בארץ" – אמרה מרינה רוזנברג-קוריטני.

1 אפר 2019
1 דקות קריאה
285
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

יום אבל אזרחי לזכר הנספים

יום אבל אזרחי לזכר הנספים

תמונה: JaneJJ/ Shutterstock.com חודש ימים בדיוק חלף מאז הפיגוע הטרוריסטי שביצעו לוחמי חמאס נגד ישראל.
מצעד הזדהות עם ישראל בוושינגטון הבירה

מצעד הזדהות עם ישראל בוושינגטון הבירה

עובדי המחלקה לעידוד עליה בהצ"ע ותלמידי אולפניה היו גאים ליטל חלק פעיל במצעד הזדהות עם ישראל הנערך בוושינגטון הבירה ב-14 נובמבר 2023.
ישראל ברוסריו, ארגנטינה

ישראל ברוסריו, ארגנטינה

המחלקה לעידוד העלייה של ערכה ברוסריו, ארגנטינה אירוע מיוחד במינו ושמו "יום ישראל".