עידוד העלייה בחוף המערבי – WZO

עידוד העלייה בחוף המערבי

המשלחת הייצוגית של מיטב המסבירנים בהנהגתה של ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני ביקרה בסוף נובמבר בחוף המערבי של ארה"ב וקיימה סידרת מפגשים מרשימים ופורים עם קהילת דוברי הרוסית המונה כמאתיים אלף יהודים. מלבד עובדי המחלקה, המשלחת כללה חמישה אנשים אשר כל אחד מהם השיג הישגים בולטים בתחום עיסוקו – החל מפרסום ושיווק עבור רפואה וסיעוד, ניהול […]

המשלחת הייצוגית של מיטב המסבירנים בהנהגתה של ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני ביקרה בסוף נובמבר בחוף המערבי של ארה"ב וקיימה סידרת מפגשים מרשימים ופורים עם קהילת דוברי הרוסית המונה כמאתיים אלף יהודים.

מלבד עובדי המחלקה, המשלחת כללה חמישה אנשים אשר כל אחד מהם השיג הישגים בולטים בתחום עיסוקו – החל מפרסום ושיווק עבור רפואה וסיעוד, ניהול עסקים ויעוץ פיננסי וכלה בחינוך, תיאטרון וקולנוע. כולם בזמנו עלו מבריה"מ לשעבר לישראל ובה ניבנו עצמם ותרמו לא מעט לבניין הארץ ולכן לכולם היה מה לספר ובמה להתחלק עם קהלי העיד שלהם.

במהלך שבוע ימים המשלחת קיימה 8 מפגשים מרשימים בלוס אנג'לס, סן חוזה וסן פרנסיסקו עם קבוצות עולים פוטנציאלים וכללו משפחות וסטודנטים. בלוס אנג'לס המשלחת ערכה גם יריד עידוד עלייה. סך כל לאירועים אלה נחשפו כאלף ומאה איש.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג-קוריטני: "הקהילה היהודית הגדולה והחשובה זו לראשונה בתולדותיה קיבלה האפשרות להיחשף בצורה כה משמעותית לרוח הישראלית על כל גווניה ולגעת באופן כמעט מוחשי למדינת ישראל ולעידוד עלייה. "עבודתה של המשלחת שלנו הוכתרה בהצלחה רבה וכמובן לא נקפא על שמרינו ונמשיך לבנות גשרים חזקים ומשמעותיים עם קהילות יהודיות באשר הן בכלל ועם קהילת היהודים דוברי הרוסית בארה"ב בפרט".

בתמונה: מרינה רוזנברג-קוריטני נואמת בפני קהילת היהודים בסן חוזה

16 דצמ 2018
1 דקות קריאה
324
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

דיונים בתביעה של דרום אפריקה נגד ישראל התקיימו.

דיונים בתביעה של דרום אפריקה נגד ישראל התקיימו.

ב-11 ו-12 בינואר התקיימו דיונים בבית המשפט הבינלאומי לצדק (ICJ) בהאג בנוגע לתביעה שהגישה דרום אפריקה נגד ישראל.
"…יושב בסן פרנסיסקו על המים"

"…יושב בסן פרנסיסקו על המים"

בשבוע החולף (ב-13 בפברואר),  נפתחה בחגיגיות, בעיר סן פרנסיסקו (ארה"ב) כיתת אולפן חדשה של המחלקה לעידוד העלייה של הצ"ע.
הלב והראש שלי אתכם

הלב והראש שלי אתכם

מעתה, מידי שבוע נפרסם כאן מכתבים שכותבים תלמידי האולפנים של המחלקה ברחבות תבל לחיילינו הלוחמים בחזיתות של מלחמת חרבות ברזל.