צ'ילה: סנונית ראשונה – WZO

צ'ילה: סנונית ראשונה

לקראת ראש השנה על מפת הפעילות של המחלקה לעידוד העלייה הופיעה עוד מדינה אחת. בעיר סנטייהו, בירת צ'ילה, החלה לפעול כיתת אולפן הראשונה של המחלקה. ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג-קןריטני: "בצ'ילה כעת החל האביב, ופתיחתו של האולפן הראשון שלנו במדינה זו היא באמת הסנונית הראשונה אשר תביא בשעה טובה אביב חם ופורה של פעילותנו […]

לקראת ראש השנה על מפת הפעילות של המחלקה לעידוד העלייה הופיעה עוד מדינה אחת. בעיר סנטייהו, בירת צ'ילה, החלה לפעול כיתת אולפן הראשונה של המחלקה.

ראשת המחלקה לעידוד עלייה מרינה רוזנברג-קןריטני: "בצ'ילה כעת החל האביב, ופתיחתו של האולפן הראשון שלנו במדינה זו היא באמת הסנונית הראשונה אשר תביא בשעה טובה אביב חם ופורה של פעילותנו המעודדת עלייה במדינה זו. אני מברכת את התלמידים של הכיתה החדשה שלנו עם תחילת לימודיהם ומקווה לפגוש רבים מהם כאן בביתנו, בישראל".

10 אוק 2019
1 דקות קריאה
291
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

כיתת אמן בתרגום

כיתת אמן בתרגום

המחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע בשיתוף פעולה עם אופק ישראלי, ערכה בבואנוס איירס מפגש מרתק של עשרות יהודי המקום עם סופרת ומשוררת ישראלית תהילה חכימי.
פעולות למען אנשים שנחטפו

פעולות למען אנשים שנחטפו

במחנה תנועת הנוער נועם בסאו פאולו, במהלך הטקס הסיום ביום שבת, ה-27 בינואר, הוצתו 136 נרות לזכר 136 האנשים שעדיין נחטפו ונמצאים בשבי בעזה.
LIVE ירושלים

LIVE ירושלים

כך נקרא פסטיבל וירטואלי שערכה ב-28 אוגוסט המחלקה לעידוד עלייה בהצ"ע בשת"פ עם אופק ישראלי.  במשך 7 שעות אלפי היהודים מארה"ב וקנדה נפגשו במרחב מקוון עם הישראלים אשר היה להם מה לספר, לשיר ולנגן על ירושלים.