מסיבת חנוכה לתלמידי האולפנים בפריז – WZO

מסיבת חנוכה לתלמידי האולפנים בפריז

ב 6 לדצמבר הדלקנו נר חמישי של חנוכה עם תלמידים ממספר כיתות אולפן בפריז. האירוע התקיים במרכז אדמונד פלג אשר במרכז העיר, השתתפו בו כ 60 תלמידים, אשר באווירה חגיגית ושמחה במיוחד,  שרו שירי חנוכה בעברית, רקדו ואכלו סופגניות טעימות. במרכז הערב התקיימה הופעה של הזמרים הישראלים שרון ללום ומני סונינו אשר גם הפעילו את […]

ב 6 לדצמבר הדלקנו נר חמישי של חנוכה עם תלמידים ממספר כיתות אולפן בפריז.

האירוע התקיים במרכז אדמונד פלג אשר במרכז העיר, השתתפו בו כ 60 תלמידים, אשר באווירה חגיגית ושמחה במיוחד,  שרו שירי חנוכה בעברית, רקדו ואכלו סופגניות טעימות.

במרכז הערב התקיימה הופעה של הזמרים הישראלים שרון ללום ומני סונינו אשר גם הפעילו את התלמידים עם שירה בציבור של שירים ישראלים.

11 דצמ 2018
1 דקות קריאה
215
חֲדָשׁוֹת

קרא עוד

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 פברואר

תולדות הציונות ומדינת ישראל: 1–7 פברואר

תמונה: מפגש בין ביל"ויי גדרה וביל"ויי ראשל"צ בגן הברון בראשון לציון 1 פברואר 1959 – לאחר עשר שנים מסירה הממשלה את הפיקוח מעל המצרכים האחרונים שעוד היו בקיצוב.
מאה הימים הראשונים של המלחמה

מאה הימים הראשונים של המלחמה

רכיבת אופניים לציון 100 ימים מאז החטיפה.
נא להכיר: שגרירי העברית שלנו

נא להכיר: שגרירי העברית שלנו

היום אנו מציגים את השגריר שלנו שי אלון! יליד הארץ, שי הנו פסנתרן, מלחין ומנצח. הוא בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים, שם קיבל את התואר השני בהלחנה וניצוח בשנת 2002. מה הוא מציע? ללמד אתכם עברית דרך המוסיקה! זאת השיטה היעילה ביותר ליצירת אוצר מילים רחב וססגוני! שי מציע לכם לצלול לעולם הזמר העברי.